Nagrywki do nowego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali polskich „M jak Miłość” po zawieszeniu spowodowanym pandemią groźnego koronawirusa ponownie zostały rozpoczęte i trwają w najlepsze! Jednak czy pojawi się w nim ktoś nowy, kogo dotychczas nie było?

Internauci zauważyli jeden, mały szczegół podczas kręcenia serialu i nie mają w związku z tym nawet najmniejszych wątpliwości! Jak jednak będzie? Czy na planie pojawił się ktoś nowy? A może któraś z filmowych plan powita na świat serialowe dziecko?

„M jak Miłość” jest jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce od wielu lat. Ten kultowy serial od samego początku jego emisji zyskał ogromne grono wiernych i zaufanych fanów, którzy już kilkanaście lat śledzą poczynania swoich serialowych ulubieńców.

Po zawieszeniu nagrywek w związku z pandemią koronawirusa ponownie rozpoczęto kręcić serial. Czy jednak w nowym sezonie pojawi się ktoś nowy?

Czy w nowym sezonie serialu „M jak Miłość” pojawi się ktoś, kogo dotychczas tam nie było? Wszystko na to wskazuje!

Podczas kręcenia nowego sezonu serialu, na prywatnym profilu Rafała Mroczka na Instagramie pojawiła się mała dziewczynka. Czy to oznacza, że serialowa para: Kinga oraz Piotrek Zduńscy powiększą rodzinę?

Mimo ogromnych nadziei fanów, okazuje się, że nie! Dziewczynka na planie serialu to córka Rafała Mroczka, która prawdopodobnie nie wystąpi w serialu. A może jednak?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE