„Świat według Kiepskich” to jeden z najpopularniejszych, polskich seriali. Nie dziwi więc, fakt, że aktorzy wcielający się w role serialowych postaci, znani są niemal w całym kraju.

Ostatnio w mediach pojawił się wywiad z Mariuszem Czajką, aktorem znanym z komediowego usposobienia i charakterystycznego śmiechu. 58-letni aktor przyznał, że wciąż mieszka z mamą. Dodatkowo swoje mieszkanie dzieli także z kotem!

W rozmowie z „Super Expressem” Czajka przyznał, że nie ułożył sobie życia z kobietą. Aktor ma na swoim koncie dwa nieudane związki. Pierwszy z tancerką Beatą Tryburą, a drugi z makijażystką Klaudią Wańkowicz.

„No nie mam szczęścia do kobiet, ale przynajmniej córki mam wspaniałe i bardzo je kocham. Ciągle mam nadzieję, że jeszcze nie będę sam, że spotkam kobietę do tańca i do różańca, ale nic na siłę”- dodał.

Obecnie aktor skupia się na relacjach z mamą. Pani Krystyna, ma 80 lat i wymaga stałej opieki syna, stąd decyzja o wspólnym mieszkaniu. Dla opieki nad matką, zrezygnował z własnego domu i razem ze swoim kotem przeniósł się do mieszkania staruszki.

Decyzja o przeprowadzce i codziennie okazywana pomoc dla mamy to wyraz wielkiego szacunku dla rodzicielki. Aktor przyznaje, że jest szczęśliwy, mogąc w taki sposób odwdzięczyć się za swoje wychowanie.

Przeczytaj też:JOANNA MORO W CIĄŻY NIE CZUJE SIĘ NAJLEPIEJ. CO DOLEGA AKTORCE?

Warto zobaczyć też: BREXIT NIE TAKI PEWNY? BRYTYJCZYCY MOGĄ GO ZABLOKOWAĆ!

Źródło: „Pikio.pl”