Wyemitowano już siedem odcinków najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Kto nie miał szczęścia i pożegnał się z programem?

Zakończono już siódmy odcinek „Tańca z Gwiazdami”. Już niedługo finał programu. Uczestnicy robią spore postępy, tańczą coraz bardziej profesjonalnie.

Wsparcie widzów jest bardzo ważne dla gwiazd – dzięki temu niejednokrotnie udaje im się przejść do kolejnego odcinka.

W najnowszym odcinku mogliśmy obejrzeć każdą z gwiazd w dwóch choreografiach – jedną był taniec z bliską osobą, zaś drugą – duet z tancerzem.

Na ekranach mogliśmy podziwiać m.in. Barbarę Kurdej-Szatan z tatą – tańczyli rumbę. Monika Miller wybrała towarzystwo dziadka, Leszka Millera. Sandra Kubicka tańczyła z Harrym.

Magda Bereda jako partnerkę wybrała mamę, która marzyła o tym występie. Damian Kordas również wystąpił z mamą.

Ola Kot tańczyła z przyjacielem, Kubą. Jak podaje Jastrzabpost.pl, przyznała, że osoby, które są jej bliższe, nie chciały występować w „Tańcu z Gwiazdami”.

Jurorzy najbardziej docenili Sandrę Kubicką i Adama Adamonisa oraz Damiana Kordasa z Janją Lesar. Najmniej podobał im się taniec, który zaprezentowali Magda Bereda i Kamil Kuroczko – ocenili go tylko na 15 punktów.

Jurorzy mogli przyznać po dodatkowym punkcie. Andrzej Grabowski docenił Monikę i Leszka Millerów, Iwona Pavlović Sandrę Kubicką i Harry’ego, zaś Michał Malitowski – Olę Kot i Kubę.

Z programem pożegnali się Ola Kot i Tomasz Barański.

Co sądzicie o tej decyzji?

Jesteś fanem programu? Sprawdź ten artykuł: ZNAMY WIELKI SEKRET GWIAZDY „TAŃCA Z GWIAZDAMI”! CO UKRYWAŁA PRZED FANAMI?

Interesujesz się obecną sytuacją w kraju? Życie poleca: POLACY ZAPŁACĄ WIĘCEJ. AŻ 40 NOWYCH PODATKÓW!

Martyna Piotrowska