Tomasz Lis to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Przede wszystkim znany jest ze swoich burzliwych wywiadów z politykami, w których często zadawał im niewygodne pytania. Aktualnie jest właścicielem portalu internetowego "NaTemat" publikującego najważniejsze informacje z kraju i świata.

Publicysta od zawsze bardzo szybko reagował na bieżące wydarzenia w Polsce. Do tej pory współpracował z największymi gazetami, stacjami telewizyjnymi i radiowymi. Przez większość ilość czasu związany był jednak z popularnym magazynem "Newsweek".

Problemy zdrowotne Tomasz Lisa

W ostatnich latach Tomasz Lis miał spore problemy zdrowotne, mimo, że wydaje się prowadzić aktywny i zdrowy styl życia. Wszystko zaczęło się podczas maratonu w Amsterdamie. Po przebiegnięciu trasy dziennikarz doznał udaru.

Niestety pod koniec ubiegłego roku sytuacja znów miała miejsce. Tym razem poczuł się źle na chwilę przed planowanym wywiadem. Redaktor nagle poczuł się źle, w związku z czym trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie.

Lisowi postanowiła nawet pomóc jego była żona. Kinga Rusin pojechała do szpitala odwiedzić Tomasza Lisa. To jednak nie wszystko! Poprosiła także o pomoc wybitnego neurochirurga.

Nowe informacje w sprawie zdrowia Tomasza Lisa

W ostatnim czasie Tomasz Lis dodał na swój profil w mediach społecznościowych post, w którym poinformował swoich fanów, że stan jego zdrowia uległ znacznej poprawie. Wszystko wskazuje na to, że dziennikarz wraca do zdrowia.

-„Serdecznie dziękuję lekarzom, rehabilitantom i paniom pielęgniarkom z Oddziału Rehabilitacji IPiN w Warszawie, dzięki którym w życzliwej atmosferze stosunkowo szybko doszedłem do siebie, stanąłem na nogi i niemal wróciłem do dawnej formy”- napisał dziennikarz pod opublikowanym na Twitterze postem.

Warto sobie przypomnieć: NOWA WIZJA JASNOWIDZA Z CZŁUCHOWA. TO WYDARZY SIĘ JUŻ W BOŻE NARODZENIE

Informował również... JUŻ WIADOMO, KIEDY ZACZNĄ KRĘCIĆ KOLEJNĄ CZĘŚĆ „RANCZA”. CZY NA PLANIE POJAWI SIĘ TEŻ PAWEŁ KRÓLIKOWSKI