David Hasselhoff przez lata wcielał się w główną postać w kultowym serialu „Słoneczny patrol”. U boku Pameli Anderson był jednym z ratowników w Los Angeles.

Produkcja realizowana była w latach 1989–2001 i cieszyła się ogromną popularnością zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie. Obsada serialu jest znana do dzisiaj.

Gwiazdor kultowego serialu „Słoneczny Patrol” przebywa obecnie w Polsce

David Hasselhoff zagrał również w wielu innych produkcjach. Pierwszy raz na szklanym ekranie można go było zobaczyć w amerykańskim programie muzycznym „Dean Martin zaprasza”.

Drzwi do ogromnej kariery otworzyła mu rola w operze mydlanej „Żar młodości”. Wystąpił również między innymi w filmie „Odwet cheerleaderek”.

Jego życie prywatne nie było najłatwiejsze. David Hasselhoff uzależnił się od alkoholu i dopiero po leczeniu w specjalistycznej klinice udało mu się przezwyciężyć nałóg. Od 2009 roku żyje w trzeźwości.

W sieci furorę robi najnowsze zdjęcie aktora z polskiej wsi

Kilka lat później David Hasselhoff zakochał się po uszy w młodszej o 27 lat Hayley Roberts. Para pobrała się we Włoszech w 2018 roku.

Obecnie David Hasselhoff przebywa w Polsce i nagrywa nowy serial! W mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem z jednej z polskich wsi. Okazuje się, że w wolnej chwili aktor wsiada na rower i zwiedza okolicę. Kto wie, może spotka po drodze wielu fanów.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN