Flesz Fashion Night to jedno z największych wydarzeń modowych w Polsce, na którym pokazała się masa znanych osobistości. Nie zabrakło Małgorzaty Rozenek-Majdan, Julii Wieniawy, Klaudii El Dursi, czy Jakuba Gąsowskiego.

Syn Piotr Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej pojawił się na gali z ukochaną

Jakub Gąsowski pojawił się na gali Flesz Fashion Night w towarzystwie ukochanej. Na początku roku syn Piotr Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej poinformował swoich obserwatorów w mediach społecznościowych, że spotyka się z piękną Magdaleną Woźniak.

Para poznała się pod koniec studiów – Jakub Gąsowski studiował sztukę na Akademii Teatralnej, natomiast Magdalena Woźniak Architekturę na Politechnice Wrocławskiej. Teraz tworzą zgraną i uroczą parę.

Magdalena Woźniak i Jakub Gąsowski tworzą urocza parę

Magdalena Woźniak i Jakub Gąsowski pięknie prezentowali się na ściance przed rozpoczęciem gali Flesz Fashion Night. Z okazji modowego święta Jakub ubrał klasyczny czarny garnitur i białą koszulę.

Jego ukochana prezentowała się równie elegancko. Magda miała na sobie błękitną sukienkę, białą marynarkę z podwiniętymi rękawami, beżowe szpilki i brązową torebkę. Trzeba przyznać, że Jakub Gąsowski i Magdalena Woźniak wyglądają na bardzo uroczą parę.

Jakub Gąsowski z dziewczyną. Źródło: plotek.pl
Jakub Gąsowski z dziewczyną. Źródło: plotek.pl
Jakub Gąsowski z dziewczyną. Źródło: plotek.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN