Przypomnijmy, Joanna i Jacek Kurscy zaczęli się spotykać w 2016 roku. Oboje mieli już za sobą nieudane małżeństwa i dzieci z poprzednich związków. Przed trzema laty wzięli ślub cywilny i kupili dom pod Warszawą. Przed rokiem, dokładnie 18 lipca 2020 roku, Jacek i Joanna Kurscy wzięli ślub kościelny. Uroczystość odbyła się w Sanktuarium w Łagiewnikach.

Stylizacja Joanny Kurskiej zrobiła ogromne wrażenie

Ponad miesiąc temu Kurscy świętowali pierwszą rocznicę wspólnie ze swoją ukochaną córeczką - Anną Klarą Teodorą. Dziewczynka urodziła się w marcu tego roku i z marszu podbiła serce nie tylko swoich rodziców, ale całej rodziny.

Jacek i Joanna Kurscy / YouTube: GOSSIP TV
Jacek i Joanna Kurscy / YouTube: GOSSIP TV

Kurscy rocznicę ślubu spędzili w Krakowie, jedząc między innymi wspólnie romantyczną kolację. Joanna Kurska otrzymała od męża bukiet czerwonych róż.

To nieprawdopodobne, ile żona prezesa TVP wydała na buty

W piątek rozpoczął się 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Na koncertowych próbach pojawił się właśnie prezes TVP w towarzystwie żony, Joanny Kurskiej.

Jacek Kurski, Joanna Kurska. Źródło: Youtube Văn Thị Thái Thắm Tv
Jacek Kurski, Joanna Kurska. Źródło: Youtube Văn Thị Thái Thắm Tv

Jacek Kurski, jak na prezesa przystało, był ubrany w elegancki garnitur. Jego żona również postawiła na klasykę, jednak w nowoczesnym wydaniu.

Joanna Kurska miała na sobie białą oversizową koszulę, czarne obcisłe jeansy oraz sandały marki Gucci. Ich cena zwala z nóg! Kosztują ok. 3 tysięcy złotych. Są tego warte?

Joanna Kurska, Jacek Kurski. Źródło: jastrzabpost.pl
Joanna Kurska, Jacek Kurski. Źródło: jastrzabpost.pl
Joanna Kurska, Jacek Kurski. Źródło: jastrzabpost.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN