Robert Lewandowski ma 33 lata. Piłkarz urodził się 21.08.1988 w Warszawie. Lewandowski jest środkowym napastnikiem. Piłkarz gra regulanrnie w reprezentacji Polski oraz w niemieckim klubie Bayern Monachium. Jego aktualna wartość rynkowa jest zawrotna – wynosi aż 60 mln euro.

Niesamowity gest Roberta Lewandowskiego

Rok 2020 był zdecydowanie rokiem Roberta Lewandowskiego. Piłkarz otrzymał wtedy nagrodę Goal 50, którą otrzymuje się od dziennikarzy i redakcji z całego świata.

Oprócz tego Lewandowski otrzymał także w 2020 roku nagrodę UEFA Best Player in Europe, Piłkarza roku w Niemczech, Mistrza Niemiec, Pucharu Niemiec i Superpucharu UEFA. Jego osiągniecia są naprawdę imponujące.

Robert Lewandowski / YouTube:  tvnpl
Robert Lewandowski / YouTube: tvnpl

W 2021 roku Robertowi Lewandowskiemu nie udało się powtórzyć sukcesów. Podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej polski napastnik prezentował się znakomicie, jednak jego silna gra nie wystarczyła i Polska nie wyszła z grupy.

Piłkarz spełnił największe marzenie młodego chłopca

Po przegranym meczu Polaków 2:3 ze Szwecją stało się jasne, że Polska nie wyjdzie z grupy na Euro 2020. 9-letni Kuba napisał z tej okazji pocieszający list do kapitana polskiej drużyny, Roberta Lewandowskiego.

Piłkarz odwdzięczył się chłopcu za słowa otuchy i zaprosił go z rodziną na mecz Polska - Albania na stadionie narodowym. To jednak nie koniec, po meczu spotkał się z 9-latkiem w hotelu. Trzeba przyznać, że to uroczy gest ze strony Roberta Lewandowskiego.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN