19-letnia Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. Dziewczynę już w najbliższy poniedziałek będziemy mieli okazję zobaczyć w drugim odcinku "Tańcu z gwiazdami". Jak informuje portal Jastrząb Post, nastolatka trenuje w pocie czoła do kolejnego odcinka.

Oliwia Bieniuk musi zrezygnować z marzeń o studiach aktorskich

Pierwszy występ Oliwii Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami" wzbudził wiele emocji. Tego jak sobie poradzi w tanecznym show ciekawi byli zarówno jej fani, jak i najbliżsi. 19-latka ciężko trenuje do drugiego odcinka show u boku Michała Bartkiewicza.

Jakiś czas temu Oliwia Bieniuk zdradziła, że chciałaby związać swoją zawodową przyszłość z aktorstwem i pójść w ślady swojej mamy, Ani Przybylskiej. 19-latka będzie musiała jednak poczekać ze spełnieniem swoich marzeń.

Powód jest zaskakujący

Jak zdradziła w rozmowie z Plotkiem, na studia aktorskie musiała mieć na maturze zdany rozszerzony angielski, polski oraz historię. Niestety Oliwii Bieniuk zabrakło czasu i nie dała rady rozszerzyć historii.

Jej nie rozszerzałam, bo bym nie dała rady

- wytłumaczyła.

Oliwia Bieniuk nie chciała jednak zdradzić, jak dokładnie doszła jej matura. Na szczęście wszystko zdała i teraz może się skupić na rozwijaniu kariery w mediach.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN