Ostatni czas nie jest łatwy dla Windsorów. Na początku 2020 roku na opuszczenie rodziny królewskiej i rezygnację z pełnienia obowiązków zdecydowali się księżna Meghan i książę Harry, później wybuchła afera z księciem Andrzejem. Jednak to nie jedyna wpadka w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Romans następcy tronu

Największą aferą w brytyjskiej rodzinie królewskiej był romans księcia Karola z Camillą Parker-Bowles. Okazuje się, że przez lata nie był on wierny księżnej Dianie i para szybko zdecydowała się na separację.

Na początku lat 90. Opublikowano nawet fragmenty prywatnych rozmów księcia Karola i Camilli Parker-Bowles. Następca brytyjskiego tronu powiedział nawet, że chciałby być tamponem swojej ukochanej.

Książę Karol, Camilla, Meghan Markle. Źródło: Youtube The Royal Family Channel
Książę Karol, Camilla, Meghan Markle. Źródło: Youtube The Royal Family Channel

Książę Andrzej i ogromna afera

Książę Andrzej też ma wiele na sumieniu. Mężczyzna miał romans ze znanymi gwiazdami - Demi Moore czy Kylie Minogue. To jednak nie koniec, podobno miał się również dopuścić ogromnego przestępstwa.

Virginia Giuffre (z domu Roberts) po kilku latach oskarżyła księcia Andrzeja o wykorzystanie seksualne. Kobieta była wówczas nieletnia. Teraz Stany Zjednoczone chcą przesłuchać księcia Andrzeja.

Książę Filip/ screen yt
Książę Filip/ screen yt
Książę Filip/ screen yt

Cięty język księcia Filipa

Książę Filip bardzo często był aż zanadto szczery. Raz doradził 13-latkowi, który marzył, by zostać astronautą, aby schudnął. Stwierdził również, że Brytyjki nie potrafią gotować. Z jego ust padło znacznie więcej gorzkich słów, dzięki którym otrzymał miano gbura i rasisty.

Książę Filip/ screen youtube
Książę Filip/ screen youtube
Książę Filip/ screen youtube

Książę Harry i jego gafy

Kilka lat temu książę Harry był prawdziwym imprezowiczem. W mediach ukazały się jego pijackie wybryki - między innymi nagie zdjęcia z gry w rozbierany bilard. Ponadto na jedno z uroczystych przyjęć książę Harry ubrał… strój nazisty! Teraz jego życie jest bardziej poukładane – jest wzorowym ojcem i mężem.

Książę Harry / instagram: princeharryofengland
Książę Harry / instagram: princeharryofengland
Książę Harry / instagram: princeharryofengland

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN