Nie da się ukryć, że umiejętnie wykonany makijaż jest w stanie zmienić nas całkowicie – odjąć kilogramów, zmienić kształt twarzy, a nawet odmłodzić o kilkanaście lat.

Wiele polskich gwiazd udowadnia, że można równie pięknie wyglądać bez makijażu. Zobaczcie jak prezentują się polskie sławy w wersji sauté.

Julia Wieniawa

Pomimo swojego młodego wieku, Julia Wieniawa to w ostatnim czasie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu. 21-latka stale znajduje się na świeczniku, a producenci filmów, seriali i programów telewizyjnych wręcz zabijają się o to, by mieć ją na planie swojej produkcji. Trzeba przyznać, że młoda gwiazda pięknie wygląda w naturalnej odsłonie.

Joanna Krupa

Joanna Krupa to znana polska modelka i gospodyni uwielbianego programu "Top Model". Ponad rok temu po raz pierwszy została matką.

Chociaż wydawałoby się, że połączenie tak wymagającego zawodu z macierzyństwem jest niewykonalne, to Krupa radzi sobie doskonale! Nie zawsze ma jednak czas na makijaż. Jednak w wersji sauté wygląda równie zachwycająco.

Margaret

Przed wybuchem pandemii Margaret poinformowała swoich fanów o tym, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych i zawiesza karierę. Co prawda w trakcie trwania pandemii wróciła do nagrywania utworów, jednak zmniejszyła swoją aktywność w sieci i nie bywa już na ściankach.

Szybkie tempo życia w mieście zamieniła na spokój i ciszę, które daje jej mieszkanie... w lesie. Wokalistka zadomowiła się w tzw. holenderce, w której nie ma dostępu do Internetu, a przez jakiś czas nie było tam nawet prądu. Życie blisko natury przyniosło jej wiele radości. Jak gwiazda prezentuje się bez makijażu?

Karolina Ferenstein-Kraśko

Żona znanego prezenter, Piotra Kraśko, wraz z dziećmi mieszka obecnie na Mazurach, dokładnie w Gałkowie. Tam bowiem znajduje się spora stadnina koni, której właścicielami jest małżeństwo.

Zarówno sam prezenter, jak i jego żona ogromną miłością darzą zwierzęta, czym również zarazili swoje dzieci. Obserwując profil Karoliny Ferenstein-Kraśko na Instagramie mogłoby się wydawać, że kobieta ma po prostu życie jak z bajki i na co dzień stawia na naturalność.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN