Małgorzata Opczowska od niemal dwóch lat związana jest z Telewizją Polską i wsławiła się jako prowadząca programu "Pytanie na śniadanie". Zastępczyni Marceliny Zawadzkiej szybko zdobyła sympatię publiczności, która natychmiast zaczęła interesować się jej życiem prywatnym.

TVP obdarowało Małgorzatę Opczowską uroczym prezentem z okazji ślubu

Prezenterka nie należy do najbardziej skrytych osób - chętnie publikuje na swoim Instagramie kulisy z prywatnego życia. Głównym bohaterem jej mediów społecznościowych jest jednak jej syn Maks, który stanowi oczko w głowie prezenterki.

Opczowska to jedna z tych gwiazd, które idealnie balansują pomiędzy życiem rodzinnym a zawodowym. Dziennikarka łączy karierę z macierzyństwem wręcz wzorowo - w ciągu zabieganych dni zawsze znajduje czas dla syna.

Co jest w tajemniczym pakunku?

21 sierpnia 2021 roku odbył się na plaży w Jastarni ślub Małgorzaty Opczowskiej z Jackiem Łęskim. Co ciekawe, para poznała się właśnie z pracy. Mężczyzna również jest związany z TVP.

Z okazji ślubu team TVP obdarował młodą parę prezentem. Oprócz pęku złotych balonów i pięknego bukietu kwiatów Małgorzata i Jacek Łęscy-Opczowscy dostali tajemniczy pakunek. Niestety nie zdradzili jego zawartości.

Gdy praca to miejsce, w którym czujesz się jak wśród przyjaciół (…) Jesteście super teamem i wspaniałymi ludźmi

- napisała pod zdjęciem Małgorzata Opczowska.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN