Katarzyna Cichopek jest jedną z tych gwiazd, które niechętnie dzielą się z innymi swoim życiem prywatnym. Choć aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, na jej profilu ciężko jest znaleźć informacje z życia prywatnego. Zazwyczaj, swoje relacje w mediach społecznościowych gwiazda opiera na pracy.

Katarzyna Cichopek opowiedziała jak wygląda jej standardowy dzień

Katarzyna Cichopek nie należy do osób, które lubią leniuchować. Aktorka stara się odpowiednio pożytkować nawet swój wolny czas.

Ostatnio gwiazda serialu „M jak miłość” opublikowała na swoim Instagramie zaskakujący wpis. Kasia Cichopek opowiedziała internautom, jak wygląda jej standardowy dzień.

Katarzyna Cichopek/ instagram: katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek/ instagram: katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek/ instagram: katarzynacichopek

Okazuje się, że aktorka ma naprawdę wiele na głowie. Musi nie tylko zawieźć i odebrać dzieci ze szkoły oraz z zajęć dodatkowych, ale również pójść do pracy, na zakupy, w międzyczasie załatwić kilka innych spraw ba mieście, później ugotować obiad, posprzątać mieszkanie, spędzić czas z rodziną i z samą sobą.

Fani byli zaskoczeni natłokiem obowiązków

Przy tym Kasia Cichopek dodała, że chciałaby pięknie wyglądać. Zdaniem aktorki kobiety świetnie jednak sobie radzą z wykonywaniem wielu obowiązków na raz.

Fani Kasi Chichopek byli jednak zaskoczeni jej natłokiem obowiązków i zasugerowali, by gwiazda poprosiła męża o pomoc. Zresztą jaką pomoc? Domowe sprawy powinny być również jego obowiązkiem.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN