Prowadzony przez Martę Manowską program "Rolnik szuka żony" to już prawdziwy hit wśród widzów TVP1. Show emitowane jest już od ponad siedmiu lat i z każdą nową edycją przyciąga przed ekrany coraz większą publiczność, a także chętnych do wzięcia udziału w programie.

Nic dziwnego - show, pomimo swojej pozornej prostoty, często przekazuje ważne wartości oraz pomaga odnaleźć szczęście nawet tym, którzy dawno stracili na nie nadzieję. Marta Manowska może poszczycić się już wieloma udanymi związkami, które miały swój początek właśnie w "Rolnik szuka żony".

Jak się jednak okazuje, udział w show posiada również wiele wad, o których widzowie nie mieli pojęcia. Swoimi trudnymi doświadczeniami postanowiła podzielić się jedna z najnowszych uczestniczek hitu. Co ją spotkało?

"Królowa pieczarek"... napastowana?

Już od kilku miesięcy stacja zapowiada kolejną edycję programu, która na ekranach ma pojawić się już za nieco ponad dwa tygodnie. Widzowie zapoznali się już z nowymi uczestnikami programu, wśród których największą popularnością cieszy się 28-letnia Kamila.

Kobieta, zajmująca się na co dzień pracą w nowoczesnej hodowli pieczarek, szybko zyskała sympatię widzów oraz pseudonim "królowej" hodowanych przez nią grzybów. Prowadząca programu, Marta Manowska, zdradziła nawet, że Kamila otrzymała najwięcej listów w historii istnienia show! Kamila nie wydaje się być jednak szczęśliwa z tego powodu... Dlaczego?

"Niektórzy posuwali się do tego, że przyjeżdżali do mnie osobiście z kwiatami i prezentami. Trochę to było przerażające, bo to jednak był rodzaj nachodzenia mnie przez obcych ludzi" - żaliła się uczestniczka.

Kamila z pewnością nie spodziewała się aż takiej popularności, która zaczyna ją przytłaczać jeszcze przed emisją pierwszego odcinka z jej udziałem...

Po wypowiedzi uczestniczki nie zabrakło uszczypliwych komentarzy internautów, którzy zwrócili uwagę na to, że kobieta biorąc udział w tak popularnym programie powinna być dobrze przygotowana na idące za tym konsekwencje.

Czy mają rację?

Zobacz także: Zaskakująca interakcja Macieja Dowbora z żoną polityka PiS. Marianna Schreiber ostro odpowiedziała dziennikarzowi. O co chodzi

Może cię zainteresować: Aleksandra Kwaśniewska o powrocie do telewizji i reakcji rodziców. “Ja ich bardziej poinformowałam, niż się z nimi konsultowałam”

Pisaliśmy również o: Maryla Rodowicz kilkadziesiąt lat temu padła ofiarą nieprzyjemnego żartu. Co stało się na festiwalu w Opolu? Ten dzień na długo zapadł jej w pamięć