Najnowsze informacje dotyczące Aleksandry Kwaśniewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Celebrytka w jednym z udzielonych wywiadów szczerze opowiedziała fanom o powrocie do telewizji i reakcji jej rodziców na tę informację.

Aleksandra Kwaśniewska jest córką byłego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Aleksandra Kwaśniewskiego, który tę najważniejszą w kraju funkcję sprawował w latach 1995 – 2005.

Kobieta zasłynęła w sieci przede wszystkim z tego powodu, ale jej rozpoznawalność i sława nie minęła wraz z końcem kadencji ojca, a trwa po dziś dzień. Fani z wielką chęcią obserwują media społecznościowe celebrytki, gdzie pokazuje zarówno życie zawodowe, jak i prywatne. Internauci pokochali ją przede wszystkim za niesamowite poczucie humoru, które dzieli wraz ze swoim mężem, a także dystans zarówno do świata, jak i siebie samej.

Kilka lat temu kobieta często bywała w telewizji, jednak potem o niej ucichło. Okazuje się, że niebawem ponownie zobaczymy ją na ekranach telewizorów!

Aleksandra Kwaśniewska szczerze o powrocie do telewizji

Ola Kwaśniewska w jednym z wywiadów została zapytana o to, jak jej rodzice zareagowali na wieść, że córka będzie prowadzić program “Miasto Kobiet” na TVN Style.

- Ja ich bardziej poinformowałam, niż się z nimi konsultowałam. Moi rodzice zawsze dawali mi ogrom wolności jeśli chodzi o decyzje. Ja idę za intuicją. Jeśli intuicja mi podpowiada, że coś jest dla mnie dobre, to wiem, że moi rodzice też wierzą, że to jest dla mnie dobre. - wyznała.