O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno dopiero niedawno - i to nie za sprawą jej znanego męża, polityka PiS, Łukasza Schreibera! Kobieta sama zapracowała sobie na swoją popularność, biorąc udział w programie TVN "Top Model". Co jednak znaczące, nie skonsultowała ona swojej decyzji z mężem, co - jak sama przyznaje - żonie ministra "nie wypada".

Udział żony polityka w programie spotkał się z ogromnymi emocjami ze strony Polaków - zarówno fanów, jak i przeciwników TVN. Kobieta została otwarcie skrytykowana za swoją dwulicowość nawet przez... Macieja Dowbora. Jak potoczył się ich konflikt?

Takich słów nie spodziewał się nikt

Chociaż Dowbor na co dzień związany jest ze stacją Polsat, to nie mógł się powstrzymać przed skomentowaniem głośnej sprawy z udziałem żony Łukasza Schreibera. W ostrych słowach odniósł się on do zachowania Marianny, które uważa za - lekko mówiąc - niezrozumiałe...

"Czegoś tu nie kumam?! Pani jest żoną ministra w obecnym rządzie, który nie przepada za TVN, prawami kobiet, LGBT. Pani pochwaliła się kilka lat temu homofobicznym wpisem na socialach. Ale zupełnie jej to nie przeszkadza latać w samej bieliźnie, w tajemnicy przed mężem, w topowym programie TVN-u, w którym głównym prowadzącym jest zdeklarowany gej, a niektórzy uczestnicy głośno mówią o swojej transpłciowości czy niebinarności. Jakby tego było mało, na jednym ze zdjęć na profilu Pani zakrywa sobie pierś BŁYSKAWICĄ, co jej biedny mąż mógł przypłacić zdrowiem" - oburzył się Dowbor na swoim Instagramie.

Chociaż znaczna część internautów przyznała dziennikarzowi słuszność, Schreiber nie zamierzała pozostawić jego słów bez odpowiedzi. Odnosząc się do jego słów, nagrała na swoich InstaStories filmik, na którym leży w łóżku i sugeruje, że... Dowbor powinien zaprosić ją na kawę!

"Jeżeli chciałby pan czegoś się o mnie dowiedzieć, to ja zapraszam do tego, by po prostu zapytać. By się do mnie odezwać, by jak człowiek po prostu napisać, zaprosić na kawę. Ja jestem naprawdę gotowa do tego, by udzielić wszelkich informacji" - powiedziała żona polityka.

Schreiber zwróciła też uwagę na to, że fakt, iż jest w związku z osobą powiązaną z PiS, wcale nie oznacza, że ma się w pełni podporządkowywać swojemu mężowi i ma prawo sama decydować o swoich działaniach.

Trzeba przyznać, że w porównaniu z jej wcześniejszymi wypowiedziami, jest to z jej strony naprawdę postępowa myśl...

Zobacz także: Czego Polacy mogą się spodziewać podczas czwartej fali? Mateusz Morawiecki nie ma wątpliwości w kwestii lockdownu. Co powiedział premier

Może cię zainteresować: Zatrważające warunki życia uwielbianego aktora. Jak mieszka gwiazdor "Klanu"? Rodzina i fani są oburzeni

Pisaliśmy również o: Program Nowy Ład może przynieść wiele radości seniorom. Na co mogą liczyć emeryci