Agnieszka Kaczorowska dała się poznać szerszej publiczności jako sympatyczna Bożenka z „Klanu”. Najpierw dorastała na oczach telewidzów, potem zarażała innych swoją pasją – tańcem. Następnie na tapetę wzięto życie uczuciowe aktorki, które było dość skomplikowane.

Agnieszka Kaczorowska zachwyciła fanów

Obecnie jednak Agnieszka Kaczorowska może pochwalić się posiadaniem rodziny i widać, że świetnie odnajduje się w roli żony i mamy. Jej mężem jest Maciej Pela, para ma także dwie córeczki - Emilkę i Gabrielę.

Agnieszka Kaczorowska-Pela / YouTube:  Agnieszka Kaczorowska-Pela
Agnieszka Kaczorowska-Pela / YouTube: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska świetnie godzi karierę oraz macierzyństwo. Po pierwszej ciąży aktorka szybko wróciła do formy. Ponadto otworzyła również wtedy swój kanał na YouTubie o tematyce rodzicielskiej.

Agnieszka Kaczorowska zachwyciła internautów

Od przyjścia na świat drugiego dziecka aktorki – Gabrieli - minął zaledwie miesiąc, a Agnieszka Kaczorowska zdążyła już zachwycić fanów fantastyczną figurą po porodzie. Aktorka pokazała się na gali Flesz Fashion Night.

Gwiazda „Klanu” miała na sobie stylizację, która podkreśliła jej fantastyczną figurę - białą prześwitującą koszulę, czarne spodnie z rozcięciami i różowy pas podkreślający talie.

Trzeba przyznać, że Agnieszka Kaczorowska prezentowała się naprawdę stylowo. Okazuje się, że za strój aktorki odpowiedzialna była stylistka Dorota Czaja.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN