Dorota Szelągowska jest zdolną i popularną architektką. Córka znanej autorki, Katarzyny Grocholi jest również jedną z najbardziej lubianych i szanowanych polskich prezenterek telewizyjnych.

Kobieta swoją karierę zaczynała już w roku 1998, jednak największy rozgłos i sympatię pośród widzów przyniosły jej programy o tematyce wnętrzarskiej, które w telewizji emitowane są od roku 2014 w stacji TVN.

Ogromne zmiany w życiu Doroty Szelągowskiej

Prywatnie Dorota Szelągowska jest matką dwójki dzieci – Antoni, syn celebrytki, ma w tym roku 20 lat, zaś jego młodsza siostrzyczka, Wanda – 3 latka. Kobieta nie ma jednak szczęścia w miłości.

Dorota Szelągowska. Źródło: youtube.com
Dorota Szelągowska. Źródło: youtube.com
Dorota Szelągowska. Źródło: youtube.com

Pod koniec lipca zakończyło się trzecie małżeństwo Doroty Szelągowskiej - z Michałem Wawro. Para oficjalnie zakończyła małżeństwo pod koniec lipca i udało im się rozwieść bez publicznego prania brudów.

Rozprawa trwała zaledwie 20 minut. Gwiazda TVN chciała rozstać się po cichu, choć wiązało się to z kilkoma niekoniecznie zadawalającymi ją kompromisami.

To nieprawdopodobne ile miesięcznie zarabia Dorota Szelągowska

W życiu zawodowym Dorota Szelągowska nie ma jednak powodów do zmartwień. W ostatnim czasie wyjawiła w rozmowie z „Wysokimi obcasami”, że ma mnóstwo nowych projektów, kocha swoją pracę i nie może narzekać na zarobki.

Jak wyliczył Super Express, Dorota Szelągowska może zarabiać miesięcznie nawet 40 tysięcy złotych! Na tą kwotę składa się zarówno praca w telewizji, jak i prowadzenie Instagrama.

Dorota Szelągowska. Źródło: instagram.com
Dorota Szelągowska. Źródło: instagram.com
Dorota Szelągowska. Źródło: instagram.com

Konto Doroty Szelągowskiej w mediach społecznościowych śledzi prawie 830 tysięcy osób. Za jeden post sponsorowany gwiazda TVN-u może zgarnąć nawet 15 tysięcy złotych.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN