Klaudia El Dursi to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek „Top Model”. To właśnie ten program pomógł w rozwoju jej kariery, choć już wcześniej Klaudia radziła sobie nieźle. Ma na swoim koncie m.in. rozbierają sesję w „Playboyu”.

Aktualnie Klaudia prowadzi program pt. „Hotel Paradise”, który jest nagrywany na pięknych egzotycznych plażach. Uczestnicy programu mieszkają w luksusowym hotelu i oprócz odpoczynku na wakacjach, wykonują zadania.

Klaudia El Dursi ma za sobą bardzo stresujący okres

Klaudia El Dursi doskonale radzi sobie zarówno zawodowo, jak i w roli kochającej partnerki i świetnej mamy. Jednak w jej życiu prywatnym ostatnio nie było kolorowo. Modelka miała ogromny powód do zmartwień.

Klaudia El Dursi. Źródło: Youtube Uwaga! TVN
Klaudia El Dursi. Źródło: Youtube Uwaga! TVN

Okazuje się, że Klaudia El Dursi kupiła z rodziną wymarzony dom. Problem w tym, że deweloper zajmujący się inwestycją ogłosił upadłość i do końca nie było wiadomo, czy modelka z rodziną otrzyma klucze do nowego lokum.

To nieprawdopodobne, co przeżyła gwiazda TVN

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Klaudia El Dursi i jej partner rozpoczęli remont domu. Jak zdradziła gwiazda TVN-u, w domu było mnóstwo niedopatrzeń i błędów. Na szczęście para już się z nimi uporała.

Było dużo stresu, dużo nerwów i nieprzespanych nocy, ale teraz widzę światełko w tunelu

- dodała Klaudia Ej Dursi w rozmowie z Super Expressem.

Modelka zdradziła również, że prawdopodobnie przeprowadzi się z rodziną do nowego lokum jeszcze przed świetami Bożego Narodzenia. Pewnie gwiazda niebawem pochwali się stylowymi fotografiami z nowego domu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN