W lipcu polskie media obiegła informacja na temat nagłego rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Kiedy para potwierdziła przykre pogłoski, fani podróżników byli w szoku. Chociaż zakochani stanęli na ślubnym kobiercu zaledwie pod koniec zeszłego roku, to - niestety - ich miłość skończyła się równie szybko, jak się zaczęła...

Kiedy rozstanie dopiero co ujrzało światło dzienne, Wojciechowska niechętnie o nim rozmawiała - prosiła jedynie wszystkich fanów o uszanowanie prywatności jej oraz jej córki. Jednocześnie zaznaczała, że z jej strony małżeństwo było w pełni przemyślane, co fani odebrali jako sugestię tego, iż rozwód był decyzją Kossakowskiego.

Pomimo niezwykle trudnych chwil, jakie przeszła podróżniczka, wygląda jednak na to, że powoli podnosi się ona z kryzysu po zerwaniu. Co słychać u gwiazdy?

Wojciechowska opuszcza studio i promienieje

Zerwania nigdy nie są łatwe - szczególnie, kiedy w związku zdążyły już pojawić się dzieci. Nie ulega więc wątpliwości, że ostatnie miesiące były dla Martyny Wojciechowskiej niezwykłym wyzwaniem. Pomimo tego, zdecydowała się ona nie upubliczniać swojego cierpienia i postanowiła sama przepracować swój kryzys. Wygląda na to, że poszło jej to naprawdę dobrze - reporterzy, którzy zobaczyli ją na ulicy, byli wręcz zachwyceni jej promiennym uśmiechem!

Dzisiejszego poranka zawitała w studiu "Dzień Dobry TVN" w ramach niezwykle ważnej kampanii społecznej. "Piękno Bez Filtra" ma zwrócić uwagę na to, jak zgubny wpływ ma na młode kobiety presja dotycząca nieskazitelnego wyglądu, wywierana na nie przez media. Na śniadaniówkowej kanapie Wojciechowska - ubrana w wygodny, lecz przemyślany strój - podzieliła się swoją opinią na temat poruszanego tematu.

Kiedy po skończonym programie podróżniczka wyszła na ulicę, wszystkich zaskoczył jej promienny uśmiech. Wojciechowska podążała chodnikiem obok siedziby "Dzień Dobry TVN" i olśniewała wszystkich swoją pozytywnością.

Wygląda na to, że podróżniczce udało się zupełnie podnieść po trudnym rozstaniu!

Zobacz także: Zaskakujące pogłoski na temat majątku księcia Harry'ego. Czy wnuk królowej nie ma ani grosza? Co dzieje się w jego małżeństwie z Meghan

Może cię zainteresować: Edyta Herbuś w stogu siana czuje się jak ryba w wodzie. Gwiazda zapozowała w nietypowych miejscach. Fani są zachwyceni

Pisaliśmy również o: Agnieszka Kaczorowska świętuje miesiąc od narodzin córeczki. To zdjęcie chwyta za serce