28 lipca na świat przyszła Gabriela Pela - druga córka Agnieszki Kaczorowskiej. Mama dwóch dziewczynek zdążyła już pochwalić się w sieci pierwszymi zdjęciami nowo narodzonego malucha. Aktorka znana jako Bożenka z "Klanu" opublikowała fotografie z córeczką, która wczoraj skończyła już miesiąc.

Agnieszka Kaczorowska opublikowała urocze zdjęcie z córeczką

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się w 2018 roku, a już rok po ślubie przywitali na świecie swoją pierwszą córeczkę Emilkę. Szczęśliwa para z radością dzieli się z fanami swoimi planami na dalszy rozwój rodzinki i nigdy nie ukrywali, że na jednym dziecku nie zamierzają poprzestać.

W mediach społecznościowych zakochani wciąż publikują fotorelacje ze swojego życia rodzinnego i zawodowego, reklamując przy okazji różne produkty. Agnieszka Kaczorowska chętnie opowiada o swoim macierzyństwie i wygląda na to, że bardzo podoba jej się nowa rola.

Mała Gabrysia ma już miesiąc

Od grudnia 2019 roku na jej kanale pojawiają się filmiki należące do serii „Jestem mamą”, w których poucza i instruuje inne mamy. Aktorka na swoich filmikach porusza m.in. temat wizyty u pediatry czy pierwszej kąpieli dziecka. Jej porady dla mam spotykają się z zainteresowaniem.

Wczoraj Agnieszka Kaczorowska świętowała miesiąc od narodzin drugiej córeczki, Gabrysi. Z tej okazji aktorka opublikowała urocze zdjęcie z maleństwem. Trzeba przyznać, że naprawdę słodko wyglądają.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN