Marta Manowska wyrosła na jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Udało jej się to głównie za sprawą dwóch formatów: "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości". Ogromna sympatia widzów sprawia, że Manowska dostaje kolejne programy do prowadzenia.

Marta Manowska zdecydowała się na odważną przemianę

Marta Manowska cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, co przekłada się na propozycje prowadzenia kolejnych programów. Manowska uwielbia swoją pracę i chętnie dzieli się w mediach społecznościowych jej kulisami. Tym razem pokazała zdjęcie z planu "The Voice Senior".

Okazuje się, że znana prezenterka dołączy do drużyny „The Voice” i poprowadzi show stworzone z myślą o utalentowanych muzycznie seniorach. Internauci nie mają złudzeń, Marta Manowska na pewno świetnie sobie poradzi w nowеj roli.

Prezenterka TVP wygląda oszałamiająco

Nowa rola motywująco zadziałała na Martę Manowską. Prezenterka TVP ostro wzięła się za ćwiczenia z Ewą Chodakowską i po dziewięćdziesięciu dniach widać ogromne efekty.

Ponadto prowadząca „The Voice Senior” zdecydowała się na odświeżenie fryzury. Trzeba przyznać, że w pofalowanych włosach wygląda zachwycająco. Jak Wam się podoba?

Marta Manowska. Źródło: instagram.com
Marta Manowska. Źródło: instagram.com
Marta Manowska. Źródło: instagram.com

Marta Manowska. Źródło: instagram.com
Marta Manowska. Źródło: instagram.com
Marta Manowska. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN