Katarzyna Glinka znana jest Polakom przede wszystkim z roli Kasi Górki w popularnym serialu „Barwy szczęścia”. Aktorka ma w swoim dorobku jednak dużo więcej produkcji. Grała m.in. w „Klanie”, „Lokatorach” oraz „Na dobre i na złe”.

Utalentowana aktorka pojawiała się również w filmach. Mogliśmy ją podziwiać przede wszystkim w komediach romantycznych, m.in. „Och, Karol 2”, „Na układy nie ma rady” czy „Dlaczego nie!”.

Radosna nowina dla fanów Katarzyny Glinki

44-letnia aktorka ponad rok temu urodziła kolejne dziecko. Jego ojcem jest nowy partner Katarzyny Glinki, Jarosław Bieniecki.

Kasia Glinka została po raz kolejny mamą na początku maja 2020 roku. O tej nowinie poinformowała za pośrednictwem Instagrama, gdzie zamieściła post powitalny dla swojego nowonarodzonego syna – Leosia.

Aktorka ma również starszego syna, Filipa. Chłopiec jest owocem związku Katarzyny Glinki i jej byłego męża Przemysława.

Aktorka powiedziała sakramentalne „tak”

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki tworzą zgraną parę. Zakochani poznali się podczas biegu ekstremalnego w Gruzji. Mężczyzna jest bowiem właścicielem firmy, która organizuje Runmageddony. To najpopularniejsze biegi z przeszkodami w naszym kraju.

W ten weekend aktorka i jej nowy partner postanowili się pobrać! Niezapomniana dla zakochanych ceremonia odbyła się na greckiej wyspie Santorini.

Jak napisał Jarosław Bieniecki w mediach społecznościowych, nie było masy gości, dobrego jedzenia, czy jazz bandu. Zakochani zdecydowali się na skromną uroczystość.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN