Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Katarzyna Tusk opublikowała urocze zdjęcie z córeczkami

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

34-latka sprawia wrażenie osoby bardzo rodzinnej, co pokazuje także w mediach społecznościowych. Mieszkająca na co dzień w Sopocie Kasia Tusk, ulubienica internautów, ma bardzo dobre stosunki z najbliższymi, w tym również słynnym ojcem.

Jakiś czas temu ogromną sensację wzbudziły radosne wieści przekazane przez Kasię i jej partnera, Stanisława Cudnego. Oznajmili oni bowiem światu, że... spodziewają się drugiego dziecka.

Szczęśliwa mama ma ogromne powody do radości

Chociaż początkowo Tusk nie była zbyt chętna do dzielenia się z publiką swoim stanem, to w końcu zaczęła publikować coraz odważniejsze fotografie, na których doskonale uwydatniała ciążowy brzuszek. Dzieliła się także z fanami szczegółami dotyczącymi własnego samopoczucia oraz zmieniającego się ciała.

Jakiś czas temu Kasia Tusk i Stanisław Cudny powitali na świecie kolejną pociechę. 20 sierpnia blogerka w końcu podziękowała fanom za masę gratulacji. Kilka dni później opublikowała urocze nagranie z córkami.

„Tak. Moje ręce są zajęte. Moje serce również”

- napisała Kasia Tusk pod filmikiem.

Kasia Tusk. Źródło: instagram.com
Kasia Tusk. Źródło: instagram.com
Kasia Tusk. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN