Michał Szpak to jeden z najpopularniejszych muzyków w Polsce. Zaledwie 30-letni artysta ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Oprócz wyrazistego głosu, Michała charakteryzuje także indywidualizm.

Jego styl znają niemalże wszyscy. On sam nie kryje swojej wrażliwości i pewności siebie, która z niego bije szczególnie na scenie. Michał Szpak mocno manifestuje swoje poglądy życiowe i polityczne przez co stracił fotel jurora w popularnym talent show.

Stylizacja Michała Szpaka mocno zaskoczyła internautów i telewidzów

Były juror "The Voice of Poland" wystąpił w ostatnim czasie na sopockiej scenie podczas Top of the Top Sopot Festiwal 2021. Michał Szpak zaprezentował się w stroju, który mimo świadomości bogactwa wyobraźni artysty - mocno zaskoczył wielu widzów i internautów.

Jego występ w Sopocie mocno zapadł w pamięci telewidzów. Wokalista wybrał zaskakującą stylizację - żałobną woalkę, czarną spódnicę, szpilki i skąpy, czarny biustonosz.

Piosenkarz odpowiedział na komentarz jednego z fanów

Trzeba przyznać, że stylizacja Michała Szpaka mocno zaskoczyła nawet fanów znanego artysty. Jeden z internautów postanowił spytać pod zdjęciem Michała, co miał symbolizować założony przez niego biustonosz.

Michał Szpak opowiedział krótko i na temat – „Biustonosz”. Jak widać, stylizacja nie miała symbolizować czegoś wyjątkowego.

A wy co myślicie o odważnym stroju Michała Szpaka?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN