Jak podaje portal "Jastrząb Post", Agnieszka Woźniak-Starak w Dniu Psa postanowiła pochwalić się wszystkimi swoimi czworonogami. Przy okazji pokazała jak mieszka.

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak mieszka w posiadłości znajdującej się w podwarszawskim Konstancinie. Jej wiernymi towarzyszami są czworonogi, które pomogły jej przetrwać najtrudniejszy okres w życiu. Gospodyni "Dzień dobry TVN" znana jest ze swojej miłości do zwierząt i walki o prawa dla nich.

Dom Agnieszki Woźniak-Starak zbydowany jest z czerwonej cegły, która pojawia się także we wnętrzach. Dominują tu otwarte przestrzenie, które świetnie kompnują się z stylem industrialnym obecnym w metalowych elementach konstrukcyjnych i dekoracyjnych. Do tego ogromne okna, które wpuszczają do domu promienie słońca i pozwalają podziwiać wspaniały ogród.

W kuchni gwiazdy TVN znajdziemy okrągły stół i barowe krzesła, które nadają całości nowoczesnego wyglądu. Warto odnotować, że dom Agnieszki Woźniak-Starak jest dość eklektyczny. Znajdziemy tu elementy rustykalne, industrialne, a nawet plastik.

Na podłogach króluje drewno, a w salonie znajduje się stylowy kominek, który z pewnością w długie zimowe wieczory jest jednym z ulibionych miejsc prezenterki.

Nie mogło również zabraknąć siedzisk i leżanek dla psich towarzyszy Agnieszki Woźniak-Starak, które wczoraj "hucznie" obchodziły swoje święto.

Jak podoba się wam dom Agnieszki Woźniak-Starak?

To też może cię zainteresować: Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła na jesiennej ramówce TVN-u. Jak się prezentowała nowa prowadząca "Miasto Kobiet"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 20-latka prosiła o pomoc lekarską z powodu duszności. Mogła liczyć jedynie na teleporady. Nie dało się jej uratować

O tym się mówi w Polsce: Edward Miszczak przyćmił jesienną ramówkę TVN? Jak zaprezentował się na pierwszym wystąpieniu jako małżonek Anny

O tym się mówi na świecie: Najstarszy mężczyzna na świecie skończył 112 lat. Pamięta hiszpańską grypę z 1918 roku. Kim jest rekordzista