Jak podaje portal "Pomponik", w czwartek stacja TVN zaprezentowała swoją jesienną ramówkę. Tradycyjnie nie zabrakło spotu promującego jesienną ofertą stacji, na której pojawiły się największe gwiazdy. Część internautów zareagowała oburzeniem na jeden z fragmentów spotu, w którym pojawiła się Dorota Wellman. Co wywołało takie emocje?

Dorota Wellman ulubienica widzów

Dorota Wellman jest jedną z ulubionych gospodyń programu "Dzień dobry TVN". Wspólnie z Marcinem Prokopem od lat tworzą wyjątkowo zgrany duet prowadzących. Jej znakiem rozpoznawczym jest odwaga w wyrażaniu własnych poglądów i cięty język. Niedawno stała się główną bohaterką materiału przygotowanego przez dziennikarzy "Wiadomości".

W reportażu sugerowano, że gwiazda stacji TVN prowadzi szkolenie finansowane ze środków publicznych. Na reakcję ze strony Doroty Wellman nie trzeba było wówczas zbyt długo czekać. Zapowiedziała skierowanie sprawy do sądu. Dziennikarka mogła liczyć wówczas na wsparcie ze strony swoich fanów.

Dorota Wellman podpadła internautom

O dziennikarce znów zrobiło się głośno. Tym razem w związku ze spotem promującym jesienną ramówkę TVN-u. Jedna z urzytkowniczek Twittera nie kryła swojego oburzenia tym, co zobaczyłana nagraniu. Wskazała, że "progresywna i nowoczesna stacja" umieściła w filmiku scenę, w której dwie kobiety (w tym Dorota Wellman) klepią mężczyznę w pośladki. "Wyobrażacie sobie odwrotną sytuację?" - pytała twitterowiczka.

Część internautów zwróciła uwagę, że w tej scenie, podobnie jak w całym spocie, można dostrzec nawiązanie do jednej ze scen z kultowego filmu "Rejs". Autorka postu wyrażającego oburzenie zachowaniem Wellman przyznała, że cały spot nawiązuje do kultowej produkcji, ale i tak owa scenka jest "creepy".

A wy, co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła na jesiennej ramówce TVN-u. Jak się prezentowała nowa prowadząca "Miasto Kobiet"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 20-latka prosiła o pomoc lekarską z powodu duszności. Mogła liczyć jedynie na teleporady. Nie dało się jej uratować

O tym się mówi: Niebawem rusza ósma edycja programu "Rolnik szuka zony". Tym razem będzie inaczej niż do tej pory. O co chodzi