Marta Manowska wzięła także udział w ogólnopolskiej kampanii reklamowej mającej na celu nakłonienie Polaków do przyjęcia preparatu zwanego szczepionką. Jej ciepły głos od lat uświetnia programy "Rolnik szuka żony", czy "Sanatorium miłości". Jedne z największych projektów, w jakich brała udział cieszą się sympatią coraz szerszego grona widzów.

Ósma edycja "Rolnik szuka żony" będzie zupełnie inna niż poprzednie? Co się zmieniło?

Tabloidy już zwęszyły w tej zmianie skandal, o czym nie omieszkały wspomnieć. Okazuje się bowiem, że jak dotychczas zdarzała się rolniczka poszukująca męża, tak w najnowszym sezonie będą aż dwie rolniczki, co zaczyna coraz bardziej się kłócić z pierwotnym zamysłem twórców programu!

Każdy z uczestników niesie ze sobą własną historię, a panie rolniczki w wyjątkowy sposób przykuwają uwagę...

Jedna z nich jest ponętną hodowczynią ekologicznych truskawek, a druga czarującą producentką pieczarek.

Czy aby panowie poszukujący żon nie zakochają się w naszych rolniczkach poszukujących mężów?

55-letni Krzysztof jest energicznym rozwodnikiem z trójką dzieci. Można powiedzieć, że interesujący z niego "chłop z Mazur", ale elegancki, przystojny i dobrze zbudowany.

26-letni Stanisław z Wielkopolski ma już dalekie plany na przyszłość zawodową. Pasjonuje się lotnictwem, a wolny czas spędza aktywnie.

23-letni Kamil natomiast, to rolnik prowadzący 60-hektarowe gospodarstwo, z którego pochdzą zboża i trawy nasienne. Hoduje też ciekawą rasę bydła, ale z wykształcenia jest górnikiem. Jego pasją są piękne i zabytkowe motocykle.

Co sądzicie o dwóch rolniczkach poszukujących miłości w programie o szukających żon rolnikach?

O tym się mówi: Nastolatka kilka dni odczuwała ból ucha. Diagnoza powaliła wszystkich z nóg. O co chodzi

Zerknij: Irana Santor przez lata milczał o tych traumatycznych wydarzeniach. Wreszcie zdecydowała się opowiedzieć, co ją spotkało