Jak przypomina portal "Super Express", żona Kamila Stocha przyciąga uwagę mediów, choć raczej niechętnie dzieli się szczegółami dotyczącymi jej życia prywatnego. Rzadko zdarza jej się udzielać wywiadów, dlatgo wciąż pozostaje osobą dość tajemniczą.

Tajemnicza Ewa Bilan-Stoch

Ewa Bilan-Stoch budzi zainteresowanie mediów, podobnie jak jej mąż, Kamil Stoch. Choć zazwyczaj żona skoczka unika wywiadów dotyczących jej życia prywatnego, zdarza jej się uchylić rombka tajemnicy. W rozmowie z dziennikarzami "Onetu" Ewa Bilan-Stoch zdradziła o sobie kilka nieznanych dotąd faktów.

Jak przyznała żona Kamila Stocha, nie sprawia jej problemów rozmowa z mediami, szczególnie w kontekście jej aktywności zawodowej. Stara się jednak unikać publicznego mówienia o życiu osobistym, bo jak sama przyznała nie chce potem "słuchać, co inni mają na ten temat do powiedzenia".

Z nielicznych wywiadów mogliśmy dowiedzieć się między innymi, że Ewa Bilan-Stoch ma także uprawiała sport - trenowała judo. Jak się okazuje, miłość do sportów walki wzbudziły w żonie Kamila Stocha filmy z lat 90., w których występowali mistrzowie sztuk walki. Bilan-Stoch przyznała, że choć próbowała kilku sportów walki, to właśnie judo skradło jej serce.

To właśnie dzięki judo poznała ważną zasadę, która ma zastosowanie nie tylko na macie, ale również w życiu. Jak ona brzmi? "Ustąp, a zwyciężysz" - mówi żona Kamila Stocha. Ewa Bilan-Stoch przyznała również, że lubi pić wino, zwłaszcza czerwone.

Wiedzieliście o tym?

To też może cię zainteresować: Spór o majątek po Krzysztofie Krawczyku nadal trwa. Wdowa po artyście i jego jedyny syn spotkają się niebawem w sądzie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojąca zbieżność wizji ojca Pio i śląskiej wizjonerki. Kiedy nadejdą dni ciemności? Czy czeka nas nieuchronny koniec wszystkiego

O tym się mówi: Świat muzyki pogrążony w żałobie. Odszedł perkusista legendarnego zespołu. O kogo chodzi

Z życia gwiazd: Ile kosztuje posiłek u Kuby Wojewódzkiego? Ceny w jego restauracji mocno zaskakują