Nie ulega wątpliwości, że wielu znanych ludzi postanawia wspólnie, czy też solo zadbać nie tylko o swoje sprawy zawodowe związane z rolami w filmie, koncertami, płytami, czy zawodami sportowymi. Gdy my uważamy, że długo trzeba czekać na czyjąś nową płytę, czy nową rolę sądzimy, że gwiazdy w tym czasie zbijają przysłowiowe bąki. Nic bardziej mylnego!

Gwiazdy różnych dziedzin zakładają biznesy, ale różnie z tym bywa!

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Justinowi zajęło sześć lat wydanie albumu, okazuje się, że nie tylko filmy zajmowały go. Justin jest współwłaścicielem baru BBQ w stylu Memphis o nazwie Southern Hospitality, który jest otwarty od kilku lat w Nowym Jorku i ogłosił dawno temu plany rozszerzenia do 30 lokali w ciągu następnych pięciu lat.

Britney Spears otworzyła restaurację w 2002 roku o nazwie Nyla w Nowym Jorku, nazwa ta jest połączeniem jej lokalizacji i rodzinnego miasta Britney, Luizjany. Niestety była to klapa od samego początku, w tym zjadliwe recenzje krytyków kulinarnych. Sześć miesięcy po otwarciu Britney zerwała wszelkie więzi ze skazaną na zagładę knajpką.

Robert De Niro od dawna jest związany z własnymi hotelami i Tribeca Film Festival, ale ma rękę w restauracjach, w tym Tribeca Grill w Nowym Jorku. De Niro jest również inwestorem w sieci spożywczej Nobu, która ma swoje lokalizacje w Hongkongu, Vegas, Australii, Dubaju, Londynie, Moskwie i Budapeszcie, żeby wymienić tylko kilka.

Nasz Kuba Wojewódzki natomiast w spółce z Dawidem Kwidzińskim otworzył w Gdyni restaurację, w której można zjeść hot-dohi, frytki, czy burgery. Ceny królujące w restauracji wielu zaskoczyły! Jak wynika z doniesień pierwszych odważnych klientów Wojewódzkiego i Kwidzińskiego, w ofercie nie ma jedynie zwykłych hot-dogów za fortunę, ale są niezwykłe hot-dogi z szarpaną wołowiną za 32 złote za sztukę, z boczniakiem za 32 złote, czy z krewetkami za 35 złotych za sztukę!

Ciekawostką może być bulion z pieczonej kaczki za 18 złotych, czy tajska zupa rybna za 24 złote. Ponad to, poza zwykłymi frytkami, można tam zjeść frytki z batata za 29 złotych, czy krewetki z chili za 32 złote. Menu panów nie jest może zbyt obszerne, ale kilku koneserów z pewnością znajdzie tam coś dla siebie.

O tym się mówi: Zakochałam się w mężczyźnie 22 lat młodszym. Nie minął rok od odejścia męża

Zerknij: Od września zmienią się ceny leków. Czy pacjenci będą mieli powody do zadowolenia