Jak podaje portal "Pomponik", Agnieszka Chylińska nie jest w ostatnim czasie zbyt aktywna medialnie, choć oczywiście mieliśmy okazję zobaczyć ją na scenie. Jak zaczynała się kariera piosenkarka?

Agnieszka Chylińska - buntowniczka

Do Agnieszki Chylińskiej dość szybko przylgnęła łatka zbuntowanej rockmenki. Jeśli wydaje się wam, że piosenkarka była w dzieciństwie typem łobuziary, czeka was spory szok. Piosenkarka jest córką dziennikarza i pani pedagog. Jako mała dziewczynka nigdy nie sprawiała rodzicom problemów wychowawczych. Świetnie radziła sobie w szkole.

W jednym z wywiadów zdradziła, że już jako sześciolatka zaczęła pisać wiersze. Nie miała problemów z nauką więc rodzice liczyli, że pójdzie na studia. Jednak to nie nauka zaczęła pociągać młodziutką Agnieszkę Chylińską, ale muzyka i śpiewanie. W drugiej klasie liceum wzięła udział w Festiwalu Piosenki Francuskiej organizowanej w Stargardzie Gdańskim, w którym zajęła trzecie miejsce i została wokalistką zespołu Second Face.

W 1994 roku dołączyła do grupy O.N.A (wcześniej zespół nosił nazwę "Skawalker"). W maju 1995 ukazał się debiutancki krążek grupy, który przyspożył jej wielu fanów. Ponad rok później O.N.A wypuszcza kolejny album z hitem "Kiedy powiem sobie dość".

Agnieszka Chylińska zachwycała buntowniczą naturą, inteligencją, brutalną szczerością i ciętą ripostą. Do 2003 roku występowała z zespołem O.N.A., potem zdecydowała się na solową karierę. W 2005 roku do sprzedaży trafił jej debiutancki solowy krążek "Winna". Po tym, jak został przyjęty dość chłodno, piosenkarka zdecydowała się zawiesić na jakiś czas karierę.

Wielki powrót

Agnieszka Chylińska wróciła w 2008 roku zostając jurorką w "Mam talent". Zmieniła się nie do poznania. Wyraźnie zeszczuplała i postawiła na zdecydowanie bardziej kobiece stylizacje. Jeszcze większy szok przeżyli fani obserwując jej muzyzną przemianę. Jej album "Moder Rocking" w niczym nie przypominał jej dotychczasowych muzycznyh osiągnięć.

Choć wielu fanów liczyło na powrót w stylu O.N.A. i tak każda kolejna piosenka Agnieszki Chylińskiej staje się hitem. Gwiazda w ostatnim czasie usunęła się nieco w cień. Jej uwagę pochłania nie tylko rodzina, ale także nowe projekty zawodowe. Jesteście ciekawi nad czym teraz pracuje Agnieszka Chylińska?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące słowa Michała Wiśniewskiego na temat ojcostwa: "Nigdy nie przestanę". O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Od września zmienią się ceny leków. Czy pacjenci będą mieli powody do zadowolenia

O tym się mówi: Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy. Kogo dotkną najbardziej nowe stawki za wywóz odpadów