Jak przypomina portal "Pomponik", Michał Wiśniewski niedawno powitał na świecie swoje piąte dziecko, synka Falco Amadeusza. Okazuje się, że lider Ich Troje nie powiedział jeszcze w tej kwestii ostatniego słowa. Jak zapowiada artysta "nigdy nie przestanie".

Michał Wiśniewski i jego pociechy

Michał Wiśniewski doczekał się już piątki dzieci. Ze związku z Mandaryną doczekał się dwójki pociech, podobnie jak z relacji z Anną Świątczak. Niedawno powitał na świecie piąte dziecko - syna Falco. Chłopczyk jest też piątym dzieckiem jego żony Poli.

W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" z rozbrajającą szczerością Wiśniewski zapowiedział, że "nigdy nie przestanie". Wskazywał, że dzieci są jego "największymi przebojami" i jest dumny z każdej swojej pociechy. Zdradził również, że gdyby to zależało tylko i wyłącznie od niego, mógłby mieć nawet dwanaścioro dzieci.

W rozmowie z "Na Żywo" , Michał Wiśniewski zdradził, że każda z jego poprzednich żon była "Matką Polką" i w przypadku Poli "też tak będzie". Podkreślił, że on sam nie zamierza siedzieć w domu. Dodawał wówczas, że synek będzie piątym dzieckiem jego żony i jest spokojny o to, że jego ukochana sobie poradzi. Jak się okazuje jego podejście w tej kwestii nieco się zmieniło.

Przyznał, że teraz angażuje się w rodzicielstwo bardziej niż wcześniej. Wskazał, że codziennie rano budzi synka, przewija go i nie robi tego dlatego, że musi, ale dlatego, że chce. "Oby mi już tak zostało" - dodał w rozmowie z "Jastrząb Post".

Myślicie, że Michał Wiśniewski spełni zapowiedzi i faktycznie już niebawem ponownie zostanie tatą?

To też może cię zainteresować: Maryla Rodowicz jednak nie wniesie sprawy o alimenty od byłego męża? Zaskakujące słowa gwiazdy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kolejne szczegóły ze ślubu Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak ujrzały światło dzienne. Nie zabrakło poruszających scen

O tym się mówi: Danuta Holecka spróbuje swoich sił w zupełnie nowym formacie. Czy dziennikarka przyjmie zaskakującą propozycję? Mieszane uczucia widzów