Danutę Holecką z pewnością kojarzą zarówno stali widzowie TVP, jak i konkurencyjnych stacji. Dziennikarka współpracuje z Telewizją Polską już od blisko trzydziestu lat, po tym jak w 1993 roku udało jej się wygrać konkurs na prezenterkę. Jej kariera przybrała największego tempa w roku 2019, kiedy to Holecka oficjalnie została mianowana szefem Wiadomości TVP1.

Wygląda jednak na to, że dziennikarka nie zagrzeje fotela szefowej zbyt długo. Krążą pogłoski o tym, że niedawno otrzymała ona ofertę zupełnie nowej pracy... O czym mowa?

Holecka w... konkursie o tematyce ekonomicznej? To możliwe

Ulubienica Jacka Kurskiego nie może narzekać na brak popularności. Widzowie rządowej stacji są wielkimi fanami jej pracy, a i przedstawiciele opozycyjnych mediów nie przechodzą obojętnie obok jej osoby. Chociaż Holeckiej często zarzucano ogromną stronniczość w przedstawianiu faktów w "Wiadomościach", to wciąż pozostaje ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek.

Ogromne emocje wzbudził ostatnio fakt... zniknięcia Holeckiej z telewizji na cały miesiąc. Początkowo stacja zapewniała, że dziennikarka jest na urlopie - szybko jednak okazało się, że gwiazda złamała nogę i wymagała długiej rehabilitacji. W końcu jednak powróciła przed kamery. Jest jednak możliwość, że nie na długo...

Krążą bowiem pogłoski o tym, że już niebawem Holecka zmierzy się z zupełnie nowym wyzwaniem w swojej karierze. Ma ona zasiąść w składzie jury podczas konkursu... dziennikarzy ekonomicznych. Wydarzenie zostanie zorganizowane przez Narodowy Bank Polski, a jako pozostali jurorzy obok Holeckiej zasiądą Michał Karnowski oraz Krzysztof Skowroński.

Wieści te wzbudziły mieszane uczucia wśród telewidzów i internautów. Czy Holecka zdecyduje się na ten krok pomimo negatywnych uwag ze strony publiczności?

Zobacz także: Maryla Rodowicz będzie kontynuować sądową batalię z byłym mężem? „Mojej winy nie było żadnej”

Może cię zainteresować: Krzysztof Krawczyk zostanie upamiętniony w wyjątkowy sposób. Czy syn muzyka również zrobi wielką karierę? Fani są wzruszeni do łez

Pisaliśmy również o: Aleksandra Rosiak była porównywana do Grażyny Torbickiej, ale odeszła z TVP. Czym teraz się zajmuje