Dzień 5 kwietnia 2021 roku na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich fanów Krzysztofa Krawczyka. To właśnie wtedy, po długiej walce z koronawirusem oraz wieloma chorobami współistniejącymi, muzyk odszedł, pozostawiając w rozpaczy swoich wielbicieli oraz bliskich.

Od tamtego czasu wierni fani, a także byli współpracownicy gwiazdora, stale proponują coraz to nowe sposoby na godne upamiętnienie wielkiego muzyka. Pojawiają się pomysły na festiwale, spektakle, filmy dokumentalne... Najbardziej poruszyło jednak fanów to, co zrobił jedyny syn ich idola - Krzysztof Krawczyk Junior. Jego sposób na uczczenie ojca wyciska łzy z oczu. Co to takiego?

Ta piosenka poruszy wszystkich fanów wielkiego gwiazdora

Od chwili śmierci wokalisty Trubadurów dużym zainteresowaniem zaczął cieszyć się jego jedyny potomek, Krzysztof Igor Krawczyk. Chociaż wcześniej niezwykle rzadko pojawiał się on w mediach, to po odejściu ojca sam postanowił spróbować swoich sił w świecie muzyki.

Niedawno wszyscy fani Krawczyka Seniora mogli ujrzeć jego syna na mrągowskiej scenie podczas Festiwalu Weselnych Przebojów. Krzysztof Igor zastąpił wtedy ojca wśród Trubadurów, a publiczność była zachwycona talentem młodzieńca.

Okazuje się, że syn muzyka nie ma zamiaru poprzestać na tym jednym występie, i już teraz zapowiada nowe projekty, które z pewnością zachwycą wielbicieli jego ojca. Należy do nich m.in. piosenka upamiętniająca Krawczyka Seniora. Ten tekst wręcz wyciska łzy z oczu...

"A mogło tato piękniej być, za mało ciebie miałem. Co było, to nie liczy się mój tato. A w sobie dużo siły mam, ja wielbię ciebie tato. Kiedy spotkamy się, wybaczymy sobie, mój kochany tato" - brzmi tekst autorskiego utworu młodego muzyka.

Powstał on we współpracy z Marianem Lichtmanem, który w ostatnim czasie czuwa nad karierą młodzieńca. Kompozytor już teraz zauważa wiele podobieństw pomiędzy Juniorem a Seniorem - według niego Krzysztof Igor przejął po ojcu upór i determinację dotyczące muzyki.

Co więcej, Lichtman zadecydował o tym, że piosenka Krawczyka Juniora pojawi się w... musicalu o życiu wielkiego gwiazdora! Od kilku miesięcy powstaje on w Teatrze Muzycznym w Łodzi, a fani nie mogą doczekać się efektów pracy jego twórców.

Czy młodego Krawczyka czeka przebojowa kariera?

Zobacz także: Maffashion opowiedziała o relacji z Sebastianem Fabijańskim. „Nie jesteśmy instagramową parą”

Może cię zainteresować: Dorota Szelągowska zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Przez długie miesiące nie wychodziła z domu

Pisaliśmy również o: Danuta Holecka otrzymała nową propozycję pracy. Dziennikarka zostanie jurorką znanego konkursu