33-letnia blogerka modowa Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, jest prawdziwą gwiazdą. O jej życiu prywatnym zrobiło się naprawdę głośno – w ostatnim czasie działo się u niej sporo ciekawych rzeczy. Nie tylko zerwała z długoletnim partnerem, ale również została mamą.

Maffashion opowiedziała o relacji z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion z pewnością nie może narzekać na brak popularności. Teraz jest jeszcze bardziej rozpoznawalna w szerszych kręgach. Zapewniło jej to najpierw rozstanie z Czarkiem, który jest jednym z współwłaścicieli kanału Abstrachuje w serwisie YouTube.

Wszystko dlatego, że para poinformowała o swoim zerwaniu chwilę po podjęciu decyzji, podczas wypadu na sushi. Nagrali filmik wyjaśniający dla swoich fanów.

Sebastian Fabijański, Julia Kuczyńska. Źródło: YT
Sebastian Fabijański, Julia Kuczyńska. Źródło: YT
Sebastian Fabijański, Julia Kuczyńska. Źródło: YT

Następnie Julia zaczęła spotykać się z Sebastianem Fabijańskim, co wzbudziło ogromne emocje. Kilkukrotnie przyłapano ją nad ranem pod jego domem, a wszystkie donosy pozwalają przypuszczać, że świeżo upieczona para już wspólnie zamieszkała. Kolejna była informacja o ich szybkich zaręczynach.

„Nie jesteśmy instagramową parą”

Teraz Julka i Sebastian zostali rodzicami. Owocem ich związku jest mały Bastian. Pomimo nowych obowiązków Maffashion wciąż nie rezygnuje z pracy w modzie i stale bierze udział w sesjach zdjęciowych i tworzy nowe projekty.

W ostatnim czasie fani zapytali blogerkę modową, dlaczego na jej Instagramie pojawia się tam mało zdjęć z ukochanym. Julia Kuczyńska krótko odpowiedziała:

„Nie jesteśmy instagramową parą. Ja jestem mocno instagramowa”.

To fakt, Sebastian Fabjański praktycznie w ogóle nie udziela się w mediach społecznościowych, a kilka miesięcy temu ogłosił nawet, że robi sobie całkowitą przerwę od Instagrama.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN