W 1990 roku odbył się pierwszy konkurs Miss Polski, który wówczas wygrała Ewa Szymczak. W tym roku tytuł najpiękniejszej Polki otrzymała Agata Wdowiak.

Kim jest Miss Polski 2021?

Wydarzenie odbyło się w Nowym Sączu w amfiteatrze Parku Strzeleckiego. 24. finalistki walczyły o wygrane wartości 100 tysięcy złotych oraz o ogromną szansę rozwoju – możliwość występu w konkursach o randze międzynarodowej. Mowa tutaj między innymi o konkursie Miss International, Miss Supernational, czy Miss Universe.

Miss Polski 2021. Źródło: youtube.com
Miss Polski 2021. Źródło: youtube.com
Miss Polski 2021. Źródło: youtube.com

Galę poprowadzili Izabela Janachowska i Krzysztof Ibisz, a jurorami konkursu były: Viola Piekut, Ewa Wachowicz, Viki Gabor, Katarzyna Krzeszowska, Anna Maria Jaromin, Edyta Herbuś, Elżbieta Sawerska oraz Magdalena Kasiborska.

Zdjęcia najpiękniejszej Polki zrobiły prawdziwą furorę

Spośród 24. finalistek, które ubiegały się o tytuł Miss Polski 2021, najpiękniejszą okazała się Agata Wdowiak. 24-latka pochodzi z Łodzi i ukończyła szkołę wyższą na kierunkach geomonitoring oraz zarządzanie biznesem.

Dodatkowo teraz Agata Wdowiak studiuje nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Dziewczyna kocha muzykę i zawsze chciała zrobić karierę pianistki. Jak widać, ma wiele pasji – między innymi wspinaczkę i pływanie.

W tym roku Agata Wdowiak została również Miss Ziemi Łódzkiej. Trzeba przyznać, że 24-latka prezentuje się zjawisko. Serdecznie gratulujemy wygranej!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN