Anna i Robert Lewandowscy to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par w naszym kraju. Fenomenalny piłkarz i znana trenerska nie znikają z pierwszych stron gazet i nieustannie jest o nich głośno.

Jak Anna Lewandowska uczciła urodziny Roberta Lewandowskiego?

Oboje bardzo mocno zaangażowani są także w prowadzenie mediów społecznościowych. To właśnie tam dzielą się ze swoimi fanami codziennym życiem i poruszają wiele ważnych kwestii.

Jak doskonale wiemy Lewandowscy są niesamowicie dumni ze swoich dwóch ukochanych córeczek. Starszej Klary i młodszej Laury. Nie ulega żadnej wątpliwości, że dzieci są dla nich najważniejsze i oboje zrobią wszystko, aby zapewnić im jak najlepszą przyszłość.

Taka żona to prawdziwy skarb

Wczoraj Robert Lewandowski obchodził 33. urodziny. Z tej okazji Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych serię uroczych zdjęć i nagrań.

Zobaczyć na nich możemy, jak wspaniałym tatą i mężem jest Robert Lewandowski. Ponadto fani mogę usłyszeć.. jego śpiew! Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę uroczo. Aż łezka w oku się zakręciła.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN