Jak podaje portal "Pudelek", Ewa Farna kiedyś przywiązywała większą wagę do swojego wyglądu. Komentarze na temat jej figury były dla niej niezwykle bolesne. To żadna tajemnica, że gwiazda miewała okresy w swoim życiu, kiedy wyglądała bardzo szczupło, a innym razem przybierała na wadze. Teraz uważa, że kilogramy nie definiują wartości człowieka.

Po ciąży zmieniła stosunek do ludzkiego ciała. Twierdzi, że ciało jest darem i naszym domem, który potrafi dużo znieść. Dlatego jest wdzięczna i pokochała je całym sercem - ze wszystkimi bliznami, śladami i niedoskonałościami.

Ciałopozytywność to próba akceptacji, jaką inność ma nasze ciało. Kiedy siebie pokocham, mogę o siebie dbać, bo siebie lubię. Trzeba zaakceptować zmiany, na które nie mamy wpływu. Po ciąży, z czymś się rodzimy lub mniej miłe sprawy, które pozostawiają ślady. Ewa Farna

Przypomnijmy, że Ewa Farna potwierdza swoje poglądy w najnowszej piosence "Ciało". Artystka wspomina tam o wdzięczności i akceptacji samego siebie. Ostatnio występowała na scenie TOP Of The TOP Sopot Festival. Do udziału w występie zaprosiła trzy kobiety, które miały być dla innych wzorem ciałopozytywności.

To również może Cię zainteresować: Julia Wieniawa Po Wakacjach Poddała Się Bolesnemu Zabiegowi. Pokazała Potem Efekty

Zobacz także: Marcelina Zawaadzka Przyłapana Z Nowym Partnerem. Co Z Stylówki