Aleksandra i Michał Żebrowscy ponad rok temu pochwalili się w sieci swoim nowo narodzonym dzieckiem. Para ma już ich trójkę – Franciszka, Henryka i Feliksa.

Po porodzie Aleksandra Żebrowska nie ukrywała swoich mankamentów i pokazała ciało takim, jakie jest. Przy okazji trzeciego porodu wyjawiła obserwatorom kilka zaskakujących rzeczy.

Aleksandra Żebrowska pokazała swoje ciało po trzech ciążach

Żona Michała Żebrowskiego, Aleksandra jest założycielką firmy Francis & Henry oferującej przeróżne akcesoria niezbędne do wychowywania dzieci. Widać, że macierzyństwo sprawia kobiecie dużo radości.

Gdy ponownie zaszła w ciążę, z Feliksem, chętnie relacjonowała w sieci cały przebieg ciąży, a po narodzinach dziecka dodawała zdjęcia swojego ciała po porodzie, czy fotografie z karmienia piersią.

Takiej szczerości fani się nie spodziewali

Niektóre relacje były dla fanów zaskakujące. Jednak dość pozytywnie. W końcu Aleksandra pokazała rzeczywistość. Kobieta nie wstydziła się swojego brzucha tuż po porodzie, czy innych części ciała.

Od porodu minął już ponad rok, a Ola z tej okazji postanowiła pokazać swoje ciało. Trzeba przyznać, że żona znanego aktora wygląda olśniewająco. Obserwatorzy Oli są zachwyceni jej figurą i nie mogą uwierzyć, że jej brzuch tak wygląda po trzech ciążach.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN