Ogłosiła tę wiadomość na swoim osobistym Instagramie dzisiaj (8 sierpnia) i przedstawiła swoim fanom ojca swojego dziecka.

Lyn May była wcześniej żoną Antonio Chi-Xuo od 1989 do 2008 roku. Wkrótce po zakończeniu tego związku poślubiła Guillermo Calderona Stella i byli razem przez cztery lata.

Teraz, gdy Lyn jest podekscytowana powitaniem nowego członka w swojej rodzinie, mamy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące 31-letniego partnera aktorki, Markosa D1.

Meksykańska tancerka egzotyczna jest w związku z muzykiem z Los Angeles

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lyn May (@lyn_may_)

Lyn May uczyniła swoje ogłoszenie jeszcze bardziej wyjątkowym, dzieląc się serią uroczych zdjęć pozując z Markosem. Napisała w podpisie: „Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić, że jestem w 3 miesiącu ciąży, a @markosd1official bardzo się cieszy, że zostanie tatą”.

Urodzony w 1991 roku Markos jest artystą nagrywającym i mieszkającym w Los Angeles. „Pseudonim „D1” to skrócenie frazy „The One”, pseudonimu, który reprezentuje unikalną markę muzyki latynoskiej Markosa i jego zmysł biznesowy jako modela i odnoszącego sukcesy przedsiębiorcy z branży kosmetycznej”, stwierdza jego oficjalna strona internetowa.

Mimo że urodził się i wychował w Kalifornii, jego rodzice pochodzą z Meksyku i Portoryko. Poza tworzeniem muzyki partner Lyn jest także właścicielem sieci salonów fryzjerskich Markos D1 w Kalifornii. „Salony Markos D1 oferują pełną linię kosmetyków marki Markos D1; niestandardowa marka produktów do makijażu, które klienci uwielbiają i o które proszą po imieniu”, twierdzi jego strona internetowa.

Obecnie pracuje nad swoim kolejnym albumem, na którym podobno znajdą się angielskie i hiszpańskie piosenki. W międzyczasie ma ponad 66 000 obserwujących na Instagramie i określa się jako „POP STAR, CEO, VIRGO and DESIGNER” w swojej biografii. Na jego koncie znajduje się wiele zdjęć z Lyn z różnych imprez na czerwonym dywanie.

Co sądzicie o tej parze?

O tym się mówi: Małgorzata Ostrowska-Królikowska wzruszająco o ślubie Antka i Joanny. Jej życzenia na nową drogę życia wywołują łzy

Zerknij: Budzące grozę sceny rozegrały się w jednym z polskich miast. 22-latek ledwo uszedł z życiem. Co się stało