Jak podaje portal "Pomponik", mija dokładnie dziesięć lat od chwili, kiedy dwudziestopięcioletni wówczas historyk opublikował pierwszy wykład autorskiego i cyklicznego programu na YouTubie "Polimaty". Wiedza, którą przekazywał, po jakiś czasie zaintrygowała producentów telewizyjnych, a władze TVP podjęły z nim współpracę. Radek zaczął pojawiać się na szklanym ekranie i przeprowadzał liczne eksperymenty między innymi w "Pytaniu na Śniadanie".

Później stworzył sieć "LifeTube" zrzeszającą najpopularniejszych w Polsce youtuberów w tym członków kanału Abstrachuje czy Łukasza Jakóbiaka. Założył również własne wydawnictwo Altenberg. Wydał książki swojego autorstwa, które rozeszły się jak świeże bułeczki oraz pomógł wydać inne pozycje znanym kolegom z show-biznesu, między innymi: Tomaszowi Kammelowi czy Pascalowi Brodnickiemu. Aktualnie wydawnictwo generuje zyski około dwunastu milionów złotych rocznie.

Sporą kwotę Kotarski otrzymał również dzięki konktraktowi reklamowemu z popularną siecią banków. Do dziś jest twarzą tych placówek finansowych i występuje w telewizji. Dziś zarabia miliony, jeździ drogimi samochodami, które przeznacza również na cele charytatywne (np. na WOŚP) i może cieszyć się sławą.

Czym zajmował się wcześniej? Importował z Chin akcesoria reklamowe - breloczki, smycze do identyfikatorów i otwieracze do butelek.

Polimaty spowodowały, że musiałem z tego zrezygnować, bo po prostu realnie nie miałem na taką pracę czasu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

To również może Cię zainteresować: Justyna Żyła Pochwaliła Się Nowym Partnerem? Fani Są Pewni

Zobacz także: Joanna Opozda I Antek Królikowski Spodziewają Się Dziecka? Fani Nie Mają Najmniejszych Wątpliwości