Jak podaje portal "Plotek", na instagramowym profilu Izabeli Zeiske zawrzało. A wszystko za sprawą z pozoru niewinnej fotorelacji kobiety z wakacji nad polskim morzem. Znana z programu "Gogglebox" komentatorka programów telewizyjnych spędza urlop w Ustce wraz z występującym u jej boku w reality show synem Joachimem.

Matka i jej potomek zrobili sobie wspólne zdjęcia w morzu. Iza podpisała kadry z wakacji:

Bawimy się wspaniale!

Cóż, widać, że kobieta mówi prawdę, bo na zdjęciach towarzyszy jej uśmiech od ucha do ucha, jednak pewien szczegół zmartwił internautów.

Czujni fani zwrócili uwagę, że Iza i Joachim kąpią się tuż przy falochronie, co ze wzgędu na nierówne i głębokie dno, prądy morskie oraz obijające się o drewno fale może być bardzo niebezpieczne. Internauci nie szczędzili słów krytyki, ale robili to w dobrej wierze.

To nie jest bezpieczne. Przy falochronie? Trochę zdrowego rozsądku by się przydało.

Zabawa przy falochronach? To jest najbardziej niebezpieczne miejsce, gdzie ludzie tracą życie. Mieszkam od urodzenia nad morzem i wiele widziałam, jak ludzie tracili życie. Proszę uważać na siebie i życzę bezpiecznego urlopu.

Pani Izo, kąpiel przy falochronie to najgorsze miejsce, jakie można wybrać, skrajnie niebezpieczne!

Iza odniosła się do tych komentarzy i wytłumaczyła swoje zachowanie.

Przecież to zdjęcie na brzegu robione, a falochron to tło.

Pamiętajmy jednak, by być ostrożnym!

To również może Cię zainteresować: Ogromne Zmiany W Życiu Doroty Szelągowskiej. Znów Się Zakochała. Czy Ten Związek Przetrwa

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska Urodziła Tydzień Temu. Teraz Pokazała Figurę Po Ciąży. Fani Są Zaskoczeni