Dorota Szelągowska jest zdolną i popularną architektką. Córka znanej autorki, Katarzyny Grocholi jest również jedną z najbardziej lubianych i szanowanych polskich prezenterek telewizyjnych. Kobieta swoją karierę zaczynała już w roku 1998, jednak największy rozgłos i sympatię pośród widzów przyniosły jej programy o tematyce wnętrzarskiej, które w telewizji emitowane są od roku 2014 w stacji TVN.

Ogromne zmiany w życiu Doroty Szelągowskiej

Prywatnie Dorota Szelągowska jest matką dwójki dzieci – Antoni, syn celebrytki, ma w tym roku 20 lat, zaś jego młodsza siostrzyczka, Wanda – 3 latka. Kobieta nie ma jednak szczęścia w miłości.

Pod koniec lipca zakończyło się trzecie małżeństwo Doroty Szelągowskiej. O tym, że gwiazda stacji TVN rozstała się z kolejnym partnerem mówiło się już od dłuższego czasu. Ostatnio jeden z tygodników ujawnił, jakie jeszcze zmiany zaszły w życiu Szelągowskiej.

Dorota Szelągowska. Źródło: youtube.com
Dorota Szelągowska. Źródło: youtube.com
Dorota Szelągowska. Źródło: youtube.com

Małżeństwo Doroty Szelągowskiej i Michała Wawro oficjalnie skończyło się pod koniec lipca. Parze udało się rozwieść bez publicznego prania brudów, w czasie rozprawy, która trwała zaledwie 20 minut. Gwiazda TVN chciała rozstać się po cichu, choć wiązało się to z kilkoma niekoniecznie zadawalającymi ją kompromisami.

Znana prezenterka ponownie się zakochała

Parze zależało, żeby pozostać we w miarę dobrych relecjach - w końcu nadal będzie ich łączyła córka. Okazuje się, że rozwód to nie jedyna zmiana, jaka nastąpiła w życiu Szelągowskiej. Z informacji przekazanych przez magazyn "Życie na gorąco" wynika, że serce gwiazdy znów jest zajęte.

Jej nowym wybrankiem ma być znany i ceniony w branży producent telewizyjny. Ponoć para postanowiła wspólnie zamieszkać zaledwie po kilku tygodniach bycia razem. Jednocześnie dowiadujemy się, że tym razem Dorota Szelągowska zdecydowanie ostrożniej podchodzi do nowej relacji.

Dorota Szelągowska. Źródło: instagram.com
Dorota Szelągowska. Źródło: instagram.com
Dorota Szelągowska. Źródło: instagram.com

„Trzeci rozwód kosztował ją wiele stresu i ustępstw na rzecz byłego męża. Wyciągnęła z tego wnioski i postanowiła, że już nie popełni podobnych błędów"

- zdradziła bliska osoba z otoczenia Doroty Szelągowskiej w tygodniu „Życie na gorąco”.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO