Jak podaje portal "Party", 28 lipca na świat przyszła Gabriela Pela - druga córka Agnieszki Kaczorowskiej. Mama dwóch dziewczynek zdążyła już pochwalić się w sieci pierwszymi zdjęciami nowo narodzonego malucha. Aktorka znana jako Bożenka z "Klanu" opublikowała fotografie z pierwszej profesjonalnej sesji zdjęciowej drugiej córeczki.

Tancerka jednocześnie pragnie edukować młode mamy, dlatego też współpracuje z wieloma markami i specjalistami i doradza, jak kobiety mogą przetrwać ten piękny, ale również trudny czas połogu.

Gwiazda z okazji Światowego Dnia Karmienia opublikowała post, w którym wymienia niezbędne akcesoria pomagające mamom w odciąganiu mleka i ukojeniu bólu. We wpisie wymieniła między innymi: laktator, wkładki laktacyjne, lanolinę, kolektor, woreczki do przechowywania pokarmu, butelki, nakładki żelowe na brodawki, poducha do karmienia, muśliny i tetrówki.

Agnieszka jednocześnie pokazała się w "pociążowej" odsłonie. Aktorka stoi w dość obcisłej koszulce, która zaledwie tydzień po porodzie podkreśla jej szczupłą figurę. Fani są zachwyceni jej formą.

Wow, jak pięknie wyglądasz! Jaka figura po ciąży.

Trzeba przyznać, że Kaczorowska wygląda olśniewająco i na zdjęciu widać, że nie musi martwić się o zrzucenie zbędnych kilogramów.

To również może Cię zainteresować: Wiadomo, Gdzie Spocznie Jerzy Połomski. To Zaskakujące, Ile Kosztowało To Miejsce

Zobacz także: Anna Lewandowska Pokazała Hit Sezonu. Wiele Osób O Tym Marzy