Jak podaje portal "Pomponik", pod koniec lipca zakończyło się trzecie małżeństwo Doroty Szelągowskiej. O tym, że gwiazda stacji TVN rozstała się z kolejnym partnerem mówiło się już od dłuższego czasu. Ostatnio jeden z tygodników ujawnił, jakie jeszcze zmiany zaszły w życiu Szelągowskiej.

Zmiany w życiu Doroty Szelągowskiej

Małżeństwo Doroty Szelągowskiej i Michała Wawro oficjalnie skończyło się pod koniec lipca. Parze udało się rozwieść bez publicznego prania brudów, w czasie rozprawy, która trwała zaledwie 20 minut. Gwiazda TVN chciała rozstać się po cichu, choć wiązało się to z kilkoma niekoniecznie zadawalającymi ją kompromisami.

Parze zależało, żeby pozostać we w miarę dobrych relecjach - w końcu nadal będzie ich łączyła córka. Okazuje się, że rozwód to nie jedyna zmiana, jaka nastąpiła w życiu Szelągowskiej. Z informacji przekazanych przez magazyn "Życie na gorąco" wynika, że serce gwiazdy znów jest zajęte.

Jej nowym wybrankiem ma być znany i ceniony w branży producent telewizyjny. Ponoć para postanowiła wspólnie zamieszkać zaledwie po kilku tygodniach bycia razem. Jednocześnie dowiadujemy się, że tym razem Dorota Szelągowska zdecydowanie ostrożniej podchodzi do nowej relacji.

"Życie na gorąco" powołuje się na osobę z bliskiego otoczenia Szelągowskiej, która twierdzi, że gwiazda wyciągnęła lekcję z dotychczasowych doświadczeń i nie zamierza po raz kolejny popełniać tych samych błędów.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek robi się coraz poważniejszy. Para podjęła ważną decyzję. Skoczek narciarski promienieje ze szczęścia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowszy plakat z Marylą Rodowicz wywołał w sieci burzę. Fani przecierają oczy ze zdumienia. "Nie było to ze mną konsultowane"

O tym się mówi w Polsce: GIF wycofał używany przez wielu Polaków lek. Warto sprawdzić, czy nie mamy go w swojej apteczce

O tym się mówi na świecie: Kontrowersyjny apel szefa Światowej Organizacji Zdrowia. Co z trzecimi dawkami szczepionek przeciw koronawirusowi