Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju! Przez pewien czas pozostawała jednak w konflikcie z Iloną Łepkowską, jednak najwyraźniej panie doszły do porozumienia!

O co poszło?

Jak doskonale wiemy, Małgorzata Kożuchowska zyskała ogromną popularność dzięki roli w serialu „M jak miłość”. Aktorka zaangażowała się w produkcje na 12 lat! Jednak po tym czasie postanowiła przerwać swoją przygodę z popularnym serialem. Ilona Łepkowska dowiedziała się o tym dopiero po czasie i przez pewien czas nie kryła urazy do znanej aktorki!

Portal Jastrząb Post donosi jednak, że w ubiegłym roku Ilona Łepkowska przekazała Małgorzacie Kożuchowskiej pewną książkę, którą dodatkowo specjalnie zadedykowała. Okazuje się, że był to początek nowego projektu, nad którym będą pracować obie panie.

To będzie petarda!

Aktorka oraz scenarzystka pracują nad filmem „Zołza”! Jak wyznała sama Małgorzata Kożuchowska, nie może się już doczekać finalnego efektu!

- Jestem podekscytowana zarówno tą historią jak i moją nową rolą współproducentki! Myślałam o tym od lat, ale dopóki Ilona nie przysłała mi swojej książki z prośbą o rozważenie udziału w tym projekcie – od razu wiedziałam, że to jest petarda! I że chce to robić! Zarówno jako odtwórczyni głównej roli, jak i współproducentka. Ta historia jest niesamowita dlatego, że splata zawodowe i prywatne losy – Ilony i moje – wyznała Małgorzata Kożuchowska w jednym z wywiadów.

Co więcej, Super Express donosi, że dla obu pań ta produkcja to żyła złota. Jeśli do kin przyjdzie 2,5 miliona Polaków, to film zarobi 50 milionów złotych, a do producentów trafi 10% z tej kwoty. Sama Małgorzata Kożuchowska może zarobić około 500 tysięcy złotych!

Jak informował portal "Życie Polska": TO NIE KONIEC KONFLIKTU POMIĘDZY SYNEM KRZYSZTOFA KRAWCZYKA, A RODZINĄ MUZYKA. JAK ZAKOŃCZY SIĘ CAŁA SPRAWA

Przypomnij sobie: BOHATERKA „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” PRZYJĘŁA OŚWIADCZYNY UKOCHANEGO. AGATA POKAZAŁA PIERŚCIONEK I NARZECZONEGO. PRZEŻYWA TERAZ NIESAMOWITY CZAS

Portal "Życie Polska" pisał również: CESARSKIE CIĘCIE ZAKOŃCZYŁO SIĘ NIEPOMYŚLNIE DLA MATKI. SYNEK KOBIETY DO DZIŚ NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z TYM, CO SIĘ WYDARZYŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: W TRAKCIE REMONTU ZABYTKOWEGO KOŚCIOŁA DOKONANO NIESAMOWITEGO ODKRYCIA. ROBOTNICY ONIEMIELI NA NIEZWYKŁY WIDOK. CHODZI O MALOWIDŁA ZE ŚREDNIOWIECZA