Małgorzata Rozenek-Majdan ma za sobą bardzo pracowity okres. W 2020 roku przyszło na świat jej pierwsze dziecko z Radosławem Majdanem – syn Henryk i od tamtej pory para ma ręce pełne pracy.

Dziecko wymaga ciągłej opieki i troski. Jednak praca odgrywa również dużą rolę w życiu Małgosi, dlatego gwiazda krótko po narodzinach Henryka, wróciła do pracy na plan „Projektu Lady” przenosząc się wraz z całą rodziną do specjalnie przygotowanego dla nich przez produkcję programu domu.

Małgorzata Rozenek Majdan pojawi się na dużym ekranie

Ponadto w lutym 2021 roku na antenie TVN Style pojawił się program Małgorzaty Rozenek – Majdan – „Rozenek cudnie chudnie”. Gwiazda pokazała w nim swoje treningi, dietę i różne zabiegi, którym się poddała.

Małgosia zdradziła kiedyś, że chce jak najszybciej odzyskać formę sprzed ciąży, a program jej to ułatwił. Gwiazda TVN-u chudła kilogram tygodniowo.

To jednak nie koniec poczynać Małgosi Rozenek – Majdan. W 2021 roku kobieta pojawi się na dużym ekranie. Gosia wystąpi w nowym filmie Patryka Vegi oraz w komedii Łukasza Wiśniewskiego "Druga połowa".

To nieprawdopodobne, co kobieta jest w stanie zrobić dla nowej roli

Okazuje się, że gwiazda TVN-u może zrobić naprawdę dużo dla roli w filmie. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, że jest w stanie przytyć, czy schudnąć 50 kg, obciąć włosy i zrobić wiele innych rzeczy. Jest jednak coś na co nigdy by się nie zgodziła.

Nie mogłabym rozstać się na dłużej z moją rodziną

- powiedziała Małgosia Rozenek – Majdan.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO