Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z czołowych polskich gwiazd. Ma wielu fanów, którzy stoją za nią murem, choć coraz więcej pojawia się także krytycznych głosów.

„Perfekcyjna” urodziła syna zaledwie kilka miesięcy temu. Od tego czasu na profilach zarówno Małgosi, jak i Radka Majdana co rusz pojawiają się nowe zdjęcia Henia. Rodzice kochają swojego szkraba i chcą się nim pochwalić, a internauci rozpływają się nad słodkim niemowlęciem.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej nowy program telewizyjny

Małgorzata Rozenek - Majdan
Małgorzata Rozenek - Majdan
Małgorzata Rozenek - Majdan

Niedługo po porodzie Małgosia Rozenek-Majdan postanowiła pochwalić się nowym formatem, który będzie prowadzić. Choć jest już bardzo zapracowana, bo zajmuje się nie dość, że opieką nad Heniem, to jeszcze nagraniami do programu „Projekt Lady”, zapowiadanym występem w nowym filmie Patryka Vegi oraz udziałem w sesjach zdjęciowych, jeszcze dołoży sobie obowiązków.

Gwiazda dostała już pozwolenie od lekarza na treningi. Małgosia Rozenek-Majdan od razu zaczęła współpracę z trenerką i dietetyczką. Mało tego – zapowiedziała, że pora na nowy program telewizyjny, „Rozenek cudnie chudnie”! Gwiazda chce jak najszybciej odzyskać formę sprzed ciąży i zapowiada, że będzie chudła kilogram tygodniowo.

Rozenek cudnie chudnie – pierwsze opinie widzów

Program Małgorzaty Rozenek zadebiutował na antenie TVN Style 1 lutego. Widzowie mieli okaże zobaczyć jak wygląda spotkanie z dietetyczką, które miało miejsce w pierwszym odcinku show. Okazało się, ze Gonia ma ponad 34 procenty tkanki tłuszczowej i zdaniem specjalisty to za dużo. W sieci pojawiły się już pierwsze opinie na temat produkcji. Zdania są podzielone. Pierwsza polowa widzów zachwyciła się show Gosi, druga natomiast ma mieszane uczucia, jak twierdza widzowie odchudzanie osoby z BMI 23 jest niepotrzebne.

Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ŁAZIENKA JURKA OWSIAKA KRYJE NIEZWYKŁY SEKRET. JAK WYGLĄDA DOM PREZESA FUNDACJI WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

O tym się mówi w Polsce: KSIĄDZ ZWYZYWAŁ I PRZEGONIŁ KOBIETĘ SPOD KOŚCIOŁA. WSZYSTKO PRZEZ CEL, NA KTÓRY ZBIERAŁA. PADŁY OBURZAJĄCE SŁOWA, CO POWIEDZIAŁ

O tym się mówi na świecie: IKEA POSTANOWIŁA WYCOFAĆ ZE SWOJEJ OFERTY JEDEN Z PODSTAWOWYCH PRODUKTÓW. JESZCZE W TYM ROKU ZNIKNIE Z PÓŁEK. O CZYM MOWA