Choć afera ze ślubną kreacją Sylwii Bomby miała miejsce kilka miesięcy temu, dopiero teraz Izabela Janachowska postanowiła się do niej odnieść.

Dla przypomnienia, 34-letnia celebrytka znana z programu Gogglebox postanowiła udać się na ślub przyjaciół w jasnej, koronkowej sukience, która do złudzenia przypominała wiele sukien ślubnych pod względem fasonu i koloru.

Zdjęcie oczywiście opublikowała w mediach społecznościowych chwaląc się kreację swoim fanom.

Internauci wówczas nie pozostawili na niej suchej nitki zgodnie krytykując taki wybór i brak taktu, a także wskazując, że strój był poważnym afrontem dla panny młodej.

Z tą opinią jednak nie zgadza się specjalistka od ślubnych tematów, Izabela Janachowska, która od kilku lat prężnie działa w tej branży.

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
fot. screen Instagram / sylwiabomba

Janachowska broni wyboru Sylwii Bomby

W wywiadzie udzielonym dla magazynu „Party”, Izabela Janachowska stwierdziła, że osobiście nie ma żadnych zastrzeżeń do weselnej kreacji Sylwii Bomby.

„Trochę tak jest, że jak piękna dziewczyna ładnie się ubierze, ładnie się umaluje, uczesze, przychodzi jako gość, to wiadomo, że z szacunku dla osoby, która ją zaprasza, chce świetnie wyglądać, no to może zostać posądzona o to, że przesadziła. Ale co miała zrobić? Przyjść w szlafroku?” – uznała celebrytka.

Dodała także, że nie widzi tu afrontu w stosunku do panny młodej tłumacząc, że sama wielokrotnie wybierała jasne kreacje na tego typu imprezy.

Zgadzacie się z tą opnią?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan zachwycona cudem istnienia. Celebrytka chwali się synkiem i dziękuje lekarzom za ich wsparcie. O co chodzi

Może cię zainteresować również: Agnieszka Kaczorowska pokłóciła się z internautką o swoje zdjęcie z córką i mężem. Powód jest wyjątkowo prozaiczny

Na portalu Życie pisaliśmy także o: Ten list powinien przeczytać każdy rodzic. Wzruszające słowa dziecka do mamy, które na zawsze zmieniają punkt widzenia

Sprawdź: Para prezydencka przeznaczyła na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowy przedmiot. Czy dzięki nim zostanie pobity kolejny rekord