Agnieszka Kaczorowska od lat umiejętnie wzbudza zainteresowanie swoją osobą. Aktorka i tancerka ma też spora bazę obserwujących w mediach społecznościowych, ale nie zawsze spotyka się tam z przychylnymi jej komentarzami.

Taka sytuacja miała miejsce ostatnio gdy pochwaliła się, ze wraz z mężem zabrali swoją córkę Emilkę na pierwsze w jej życiu sanki.

Pierwsza wyprawa uwieczniona na zdjęciu

Przygoda na śniegu została sfotografowana przez Agnieszkę Kaczorowską, a zdjęcia zostały opublikowane na Instagramie.

Nie u wszystkich jednak wzbudziły ono pozytywne odczucia.

Jedna z internautek wskazała, że celebrytka, która niedawno ogłosiła że jest w drugiej ciąży nie powinna raczej ciągnąć sanek.

„W ciąży ciągniesz sanki, czy to tylko dla zdjęcia na Insta?” – zapytała jedna z internautek dodając później, że uważa cały wpis za sponsorowany i za sposób na wypromowanie się.

Agnieszka Kaczorowska z rodziną
Agnieszka Kaczorowska z rodziną
fot. screen Instagram / agakaczor

Aktorka zdecydowała się odpowiedzieć na zarzut uznając, że o ile ciężarna kobieta nie ma innych zaleceń od lekarza to zdecydowanie powinna się ruszać. Do tego w większości sanki ciągnął raczej jej mąż.

„Muszę panią bardzo zdziwić, gdyż zdjęcie nie jest sponsorowane. Jest też wrzucone z czystej radości czasu z rodziną. Proszę szukać dziury w całym w swoim życiu... Chyba że nie ma czego szukać, bo jest bardzo dziurawe” – odpisała internautce zirytowana zarzutami Agnieszka Kaczorowska.

To nie pierwsza taka sytuacja. Aktorka uważa, że bardzo często pada ofiara różnych złośliwości. Z kolei internauci uważają, że taka jest cena sławy.

Zgadzacie się? Co myślicie o tym konflikcie?

Zobacz także: Przemysław Kossakowski zrobił wyjątek i pochwalił się ważną dla siebie osobą. Internauci są zaskoczeni jej urodą oraz kondycją

Może cię zainteresować również: Katarzyna Zielińska wykazała się poczuciem humoru i porównała się do legendarnej Sarah Jessica Parker. Co takiego pokazała aktorka na zdjęciach

Na portalu Życie pisaliśmy także o: Ten list powinien przeczytać każdy rodzic. Wzruszające słowa dziecka do mamy, które na zawsze zmieniają punkt widzenia

Sprawdź: Małgorzata i Radosław Majdan nie zwalniają tempa. Para przygotowuje się do nagrywania zupełnie nowego programu